Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon megbántottam?

Nagyon megbántottam?

Figyelt kérdés

Egy srác ram írt, kicsit beszélgettünk és megkérdezte, hogy tetszik e nekem. Mivel nagy a kor különbség csak annyit válaszoltam, hogy jól néz ki. Viszont megint megkérdezte és kicsit megijedtem (nem akartam, hogy azt gondolja huh de belezugtam) és elég bunkón reagáltam rá. Azt írtam, hogy jól nézel ki de az túlzás, hogy tetszel. Nem akartam megbántani csak sokkal idosebb és féltem, hogyha mondjuk azt írom, hogy igen akkor mi lesz stb. Jó ez tuti az én hülye logikam. (egy bulin is találkoztunk már ) Azért is féltem, mert elég nőcsábász. 17/l

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 12. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a zavaros fogalmazás miatt. Remélem érthető. ☺
2017. dec. 12. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy visszafogottan válaszoltál és most ha meg is van bántva, legalább nem azt gondolja rólad, hogy máris behódoltál neki és széthülyi'ti az agyad és hogy csak egy butuska tinilány vagy, akit bármikor megkaphat.
2017. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor jól tetted, mert csak jobban tapadna rád, ha biztatod.
2017. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sanyinak ***** válasza:
100%

Miért foglalkoztat tége, hogy mit gondol rólad?

Mégis tetszik Neked?

2017. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen helyes módon jártál le. Maximum az egójából törtél le egy kicsit, de nem mondtál semmi bántót.
2017. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ☺☺

4-es válaszoló csak frusztrált , mert normálisabban is írhattam volna.

2017. dec. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!