Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ismerősömet nagyon megbánt...

Egy ismerősömet nagyon megbántottam, mert barom módjára nem tartottam tiszteletben a kérését. Hogy hozzam rendbe? Fbrol letiltott, a telefont nem veszi fel.

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiböl nem lehet megtudni, mennyire komoly a megbántás, de a következmények alapján nagyon.


Most semmit sem tudsz tenni, megvárod, amíg esetleg lehiggad és lehet vele beszélni - mert én nem FB-n meg telefonon keresném, hanem odamennék elé személyesen és bocsánatot kérnék töle. Hogy erre ö mit lép, az az ö dolga, ha annyira megsértetted, akkor lehet, hogy ez után sem áll veled szóba.

2017. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mivel bántottad meg.
2017. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot, ha lehet személyesen, tanúsíts mély megbánást és kérdezd meg, hogyan engesztelheted ki. Ezzel a legtöbb embert már le lehet kenyerezni. Ha ő nem bocsát meg és továbbra is kerül, azt sajnos el kell fogadnod, de legalább abban a tudatban teheted, hogy intelligensen viselkedtél, és megpróbáltál mindent, hogy helyrehozd a hibádat.
2017. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy igazi önző nyomorult módjára viselkedtem, és rohadtul bűntudatom van emiatt. Többedjére ignoráltam a kérését, mert a saját "nyomorommal" voltam elfoglalva és nem mértem fel, hogy neki mennyire rosszul fog esni.
2017. nov. 15. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Iskolások vagytok vagy felnőttek?

Szerintem személyesen tisztázd vele a helyzetet, add tudtára, hogy nagyon megbántad a korábbi viselkedésedet vele szemben.

2017. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkretan odamentem az társaságához a kérése ellenére már sokadszorra és nem léptem le idoben, ahogy illett volna. Így ő már sokadszorra nem tudta kibeszélni a problémáit a barátaival, én meg ezt teljes mértékben ignoráltam.
2017. nov. 15. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben, észre kellene vennie, hogy fontos számodra. Szerintem négyszemközt tisztázd, hogy fontosnak tartod barátilag, emiatt mentél a társaságukhoz oda.
2017. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd erősen felfújja a dolgot és baromira gyerekes!

Ha én valakivel, vagy valakikkel bizalmasan akarok beszélni és odajön valaki, aki előtt ezt nem akarom kitárgyalni, akkor nagyon kedvesen és udvariasan azt mondom, hogy

"Ne haragudj Józsi, de most szeretnénk valamit csak 4-6-8 szem közt megbeszélni, ezért kérlek hagyj magunkra! De holnap jelentkezem."

Kész!

2017. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Passzív-agresszívéknál sajnos nem így megy.
2017. nov. 15. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz valami fontos neki, főleg ha társaságától tart távol xD

Vagy olyat mondd/csinál, ami nem tartozik rád, szval ismét: Nem vagy fontos/kívánt személy.


Kérdésben írtad is, hogy csak ismerős.

Tojd le s keress olyat/olyanokat, akik hozzád illenek ismerős/baráti társaságban.

2017. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!