Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kapcsolat teremtésben mennyire...

Kapcsolat teremtésben mennyire számít az, hogy a másik félnek milyen telefon készüléke van?

Figyelt kérdés
Legyen az párkapcsolat ,vagy baráti kapcsolatok stb.. Ti ezt mennyire nézitek?

2017. dec. 17. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire
2017. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna ezt nézni.
2017. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Van egy ismerősöm,akinek a mindig a legmenőbb legújabb telója van,e mellett hatalmas több százezres nagy tévéje,de otthon náluk kosz,mocsok,gusztustalan gazos telek,húgyszagú ótvar wc,autóroncsok az udvaron,meg ilyenek.

Szóval semmit nem számít,illetve még az emberi belső tulajdonságokat és intelligenciát nem egy vacak műanyag telefonról kellene megítélni.

2017. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nézem.

Főleg mert másmilyen telefont használó ismerőseim néha szívesen cseszegetnek azzal, hogy az enyém sz.r, és már kezdem unni.

2017. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy samsung s6om van. Akkor vettem meg, amikor kijött. Kb. 220 ezer forint volt akkor. Már öregnek számít. Meg akarom várni, amíg kijön az s9, aztán ez megy a kukába. Én nagyon szeretem a telefonokat. Sokmindent elárul egy emberről, hogy milyen a telefonja. Ha a lánynak régi telefonja van, egyszerűen nem tudok rá felnézni, mert ez azt jelenti, hogy A) nem elég életképes ahhoz, hogy megkeressen annyi pénzt, amennyibe egy normális telefon kerül (2-300 ezer)(amit amúgy elég 3 évente lecserélni, szóval nem egy nagy kiadás hosszútávon). B) Nem igényes arra, hogy jó minőségű dolgok vegyék őt körül és nem fontos neki, hogy mit gondolnak róla az emberek. Számomra ez nagyon fontos, az ember társas lény, és társadalomban élünk. Nem zárom ki, hogy ennek ellenére összejönnénk, de nem indítana nálam jól egy olyan lány, aki nem igényes a telefonjára. Nekem számítanak ezek az apró részletek, mert ezekből áll össze a személyiség. Persze ha nagyon jól néz ki, és társasági ember, meg lehet vele jelenni a barátaim körében szégyenérzet nélkül, és van életképes perspektívája a jövőt illetően azóba jöhetne egy komoly kapcsolat is. Nyilván az első ünnep alkalmából vennék neki egy telefont. Összegezve: nekem igen is számít
2017. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 meszike91 ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy. Bár ha nincs telefonja, akkor nehezebb vele kapcsolatot teremteni.
2017. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem én szoktam úgy ismerkedni, hogy "mennyi az idő, de a telefonodon mutassad", szóval általában már késő volna visszakozni, amikor arra kerül a sor, hogy meglássam a telefonját. Már ha egyáltalán érdekelne. (Sőt, inkább pluszpont a butamobil nálam.)
2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Hát Te egy igen érdekes egy buta ember lehetsz,már bocsánat.

Te vagy az a tipikus szerencsétlen,aki csak az "orráig lát",tehát egy mobiltelefonból ítél.

Azért,mert valakinek elég egy telefont telefonálásra használni,és nem fog belefektetni pár ezer Ft-nál többet,az:

"nem elég életképes ahhoz, hogy megkeressen annyi pénzt, amennyibe egy normális telefon kerül (2-300 ezer)(amit amúgy elég 3 évente lecserélni, szóval nem egy nagy kiadás hosszútávon). B) Nem igényes arra, hogy jó minőségű dolgok vegyék őt körül és nem fontos neki, hogy mit gondolnak róla az emberek."

Honnan tudod,hogy nem e más,értékes dolog érdekli,aminek van is értelme,az éjjel nappali mobilnet függésen kívül?

A fiam 24 éves.Egy régi ezer éves mobilja van,ami csak telefonálásra van.De isteni jó állása van,a hobbiját fejleszti,kocsit vett saját keresetből,és az ország egyik legjobb helyén van lakása,amit épít,csinosítgat,és értékes összegeket tesz bele,amellyel növekedik az ingatlanja értéke ellentétben a Te kukaérett vacak telefonoddal.

Én esetem,mondjuk én már 49 vagyok,otthon megvan mindenem,szép lakás,segítek a gyerekemnek,drága hobbim van,jó munkám,jó fizum,befektetésem,csak éppen egy 2000 Ft-os telefonnal járok...

Tehát gondolom a telefonkészülékből ítélve én is egy életképtelen csóró ember vagyok...

:)

2017. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha egyvalamit megtanultam a munkám során az az, hogy az égvilágon semmit nem árul el senkiről hogy milyen telefonja van.


Építőiparban dolgozom,látok menő vállalkozókat akik simán régi telefonokkal mászkálnak. Mellette a melós akit fizet előkapja a legújabb Huawei-Samsung telefont. Egyik kollégám igazi iPhone mániás, mindig előrendeli, ő már iPhone X-el rohangál. Míg mások elvannak a céges középkategóriással.


Igényességről meg "normális" telefonról beszélni meg elég hülyeség egy olyan világban ahol fél évente jönnek az újabb modellek és a csúcs készülékek is egyik percről a másikra válnak "gázzá" az emberek szemében.

2017. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk csak hogy példával mutassam, napi kérdések felém Oneplus 3T tulajként:


Új telefonod van? - Nem, már ez van egy éve, kérdezted párszor.

Na, még mindig ugyanaz a telefonod? - Miért lenne más?

Na, vettél új telefont, milyen? - Oneplus - Az Huawei?

Na, vettél új telefont, milyen? - Oneplus - Miért nem valami normálisat vettél, Samsungot.

Na, vettél új telefont, milyen? - Oneplus - Ja azt hittem iPhone.

Na, vettél új telefont, milyen? - Oneplus - Miért nem iPhone-t vettél ennyi pénzért?

Új telefon, mennyi volt? - X ezer - És mit tud ez amit az olcsóbb nem?

2017. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!