Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kapcsolat teremtésben mennyire...

Kapcsolat teremtésben mennyire számít az, hogy a másik félnek milyen telefon készüléke van?

Figyelt kérdés
Legyen az párkapcsolat ,vagy baráti kapcsolatok stb.. Ti ezt mennyire nézitek?

2017. dec. 17. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez éppen annyira nem érdekel, mint kinek s milyen színű toll van a táskájában...

Jobban számít, hogy milyen emberrel állok szemben, mint milyen sz@ros telója van.

2017. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#8as

Igen, büszke lehetsz a fiadra, az autó és az ingatlan ia nahyon fontos dolgok, sőt fontosabbak, mint a telefon. De nincsenek mindig kéznél. Ha én először találkoznék vele, csak azt látnám, hogy ócska telefonja van. Persze ő előadná, hogy van szép lakása jó helyen meg BMWje, de sosem az számít, amit az ember mond, és én kénytelen lennék a rendelkezésre álló adatokból (helytelenül) megítélni. Lehet, hogy csak egy ilyen apró részlet kellene ebben a fiktív helyzetben ahhoz, hogy újra találkozzunk, és esetleg jó kapcsolat alakuljon ki, közös üzletelés, céges együttműködés atb.

2017. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mivel nekem se egy fullkategóríás telefonom van nem. Egy Lenovo A536-om van amit már összetörtem meg ráolvasztottam a tokot XD. Jujjci jövő héten kapok újat anyucitól meg apucitól.(felét én fizetem) És amúgy #5-ös. Mivan ha az illető akivel találkozol éppenségel azt a telefont szereti? Mivan ha tudott volna venni egy Iphone X-et is de nem vett mivel nincs értelme? Hanem lehet hogy sokkal több pénze van mint neked sokkal igényesebb mindenre mint te, de beérte egy mondjuk egy 100 forintos Huawei p10-el. Vagy egy sima Xiaomival? Na ezt gondold át.
2017. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

5-12!

:)

8-as vagyok,és a 3-as választ is én írtam!

2017. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen cégek a kis Sazerac féle birka presztízs Janikból élnek. Jobb is az ilyen embernek a többi sznob, a normálisakat elkerüli.


Az ilyet úgy egy ötéves is úgy tudná manipulálni, hogy észre sem venné.

2017. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb szempont, de hazugság lenne, ha azt mondanám, hogy semmit nem számít. Kevésbé szívesen barátkoznék vagy kezdenék párkapcsolatot egy olyan emberrel, akinek nincs okostelefonja, pedig megengedhetné magának. Nyilván nem gáz, ha valaki nem engedheti meg magának, vagy mondjuk idős és nincs szüksége rá, emiatt nem ítélek el senkit. De egy átlagos vagy átlag feletti anyagi helyzetű fiatalról, aki még mindig egy ezer éves nyomógombos telefont használ akaratlanul is azt gondolom, hogy szándékosan elzárkózik a modern világtól. Nem szívesen barátkoznék ilyen emberrel, mert nem értek egyet ezzel a mentalitással. Nem szimpatikus, ha valaki mondjuk 20 évesen nyugdíjasként viselkedik, úgy gondolja, hogy "bezzeg régen ez sem volt meg az sem volt, oszt mégis tudtak élni". Persze, lehet élni okostelefon meg úgy általában bármilyen technológiai újítás nélkül is, de szerintem hülyeség az egészet elutasítani, csak azért mert van néhány hátránya a millió előny mellett. Én személy szerint ha nem tudok valakivel személyesen találkozni, akkor jobban szeretek üzenetekben kommunikálni, mert könnyebb és gyorsabb, mint mindig felhívni az illetőt, amikor szeretnék tőle kérdezni valamit, plusz időhöz sem kötött. Nagyban megnehezítené a kommunikációt a barátaimmal vagy a párommal, ha nem lenne okostelefonjuk és folyamatosan hívogatnunk kellene egymást. Én sem értek egyet azzal, hogy mindig vegyük meg a legújabb hiper-szuper telefont, mint a birkák. Én is közepes árkategóriájú telefont használok évek óta, még annak idején diákként vettem a saját spórolt pénzemből, de manapság egy átlag fizetésből is bőven lehet venni egy normális minőségű telefont.
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy én hogy imádtam a kihajthatósokat. :D Beszélgetésnek vége, és csak becsapom. Tök jó volt. Meg nézegettem pont, hogy milyen jó nyomógombosok vannak. Nekem azok úgy hiányoznak. Nem mindegyik egy nagy tégla volt, hanem tök egyedi. Nekem egy csomó volt, volt egy krémszínű, szappanalakú Siemens-em, a legjobb barátnőmnek aranybarna, koporsóalakú Alcatel-e. :) Akkor is tök jók voltak. Én sajnálom, hogy már csak ezek a nagy szarok vannak, amiket fél kézzel fel se tudok venni, meg mindenki állandóan pittyeg, mert uncsikázik.


Amúgy nekem is van okos, mikor megvettem, már akkor két éve kijött, ilyet szól az eladó, "nem kell rá tok, úgyis lecseréled fél év múlva". Ismersz, bszod?

Most meg aksit cseréltem benne, a csávó meg forgatja, "hmm, de szép állapotban van, látszik, hogy vigyázol rá". Miért, más focizik vele?


A munkatelefonomnak vettem egy új Nokia 3310-est. 4 hétig nem merült le.

2017. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!