Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti megbíznátok olyan emberekbe...

Ti megbíznátok olyan emberekben, akik másokat mindig kritizálnak a távollétükben?

Figyelt kérdés

Mióta ismerem őket, mindig kiszemeltek valakit, akit kritizálhattak. Aztán meg legközelebb azt látod, hogy az adott személlyel barátkoznak...

Megbíznátok bennük?

Én egyre kevésbé tudok....


2017. dec. 17. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most már nem. A régi sulimban a legjobb barátnőm volt ilyen, mindenkit kibeszélt, aki épp nem volt a közelünkben, de amikor igen, már ment is hozzá jópofizni...Én persze elhittem, hogy rám nem mondana semmi rosszat a hátam mögött, aztán megtudtam, hogy amikor nem velem van, elmond mindent az osztálytársainknak a legkisebb részletességgel is, amit mondtam neki, sőt, volt, hogy olyan sztorikat mesélt rólam nekik, amik nem is velem történtek meg, hanem vele, csak kicserélte magát rám :D

Szóval azóta nem ringatom magam ilyen ábrándokban, hogy aki másokat hord el mindennek a hátuk mögött, az majd pont velem nem fogja ugyanezt megtenni.

2017. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam szolni, hogy latom milyen gerinctelen es az nem erdekel ha massal ezt csinalja, de ha velem is megtorteni, akkor szoba sem allok vele tobbet.

Persze ilyenkor mindenki szabadkozik, de altalaban nem valtozik semmi es altalaban vege is lesz az ilyen ismeretsegeknek.

Sok puhatestu el emberi testben.

2017. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általános jelenség:

Amint valaki kimegy egy szobából, úgyis ő lesz a téma.

Tehát mindegy.

2017. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.Kétszínű az ilyen bármit is mond,bármennyire fényezi is magát-hiteltelen a személyisége.Nem fog változni meg az esetek többségében nem is akar.
2017. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha ez a 2 személy az anyós és a lánya, vagyis a férjem nővére? Hogyan mondjam meg nekik, hogy ez a bajom velük? Biztos vagyo benne, hogy téma vagyok otthon rendszeresen. Számonkérés az megy, hogy nem keresem őket annyit...
2017. dec. 18. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!