Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy csak olyan...

Miért van az hogy csak olyan emberek kritizálnak engem, hogy felsőoktatásban tanulok egyetemen, akik vagy nem tanultak tovább az érettségi után vagy csak egy egyszerű főiskolát végeztek el és soha nem is használták/használják amit tanultak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 17:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

"egyszerű főiskolát végeztek el "


akinek nem inge ne vegye - nem akarok senkit megbántani, kivéve akik kötnek belém

2015. jún. 24. 17:23
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt egyetemi szintű képzésre gondolsz, vagy most nem értem. Én is egyetemen végeztem és "egyszerű" főiskolai végzettséget kaptam.


Amúgy gondolom az irigység szól belőlük. Én nem irigylem őket. Nem bántam meg, hogy nem az osztatlan egyetemit választottam, mert nehezebb lett volna és nem lennék előrébb.

2015. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert irigyek
2015. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mumusan ***** válasza:
24%
Az intelligenciát nem iskolázottságban mérik. Talán ezért. Mindenki aki egyetemet végzett azt hiszi hogy ő szarta a spanyol viaszt. Én 3 szakmát raktam le, abban is dolgoztam. Semmivel sem érzem magam kevesebbnek mert nem csináltam meg még egy egyetemet is. A saját szakmámban az egyetem nem tudna több információt adni nekem.
2015. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igy nyugtatjak meg magukat h amit te csinalsz az valojaban haszontalan, mert ok nem kerultek be egyetemre
2015. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én nem nézem le azokat akiknek másképpen alakult, nekem is van amúgy olyan ami nincsen de másoknál megvan, mégsem vagyok irigy

azok az emberek akik meg tanultak felsőoktatásban, azok meg támogatnak és mondják, hogy ügyes legyek, hajrá, stb....

2015. jún. 26. 14:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Hallgasd meg őket, mosolyogj, és közöld, hogy te így érzed jól magad.
2015. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sajna lassan luxusnak számít az is, tényleg van mire irigykedni. Emellett elég sok egyetemi szak teljesen elméleti, józanul szemlélve semmi haszna a gyakorlatban. És ott vannak a telített szakmák, amiknél nyilván első kérdés, hogy minek még egy ember tudományoskodni oda, ahol alapfeltételek hiányoznak a tényleges munkához... :)


Meg vannak a luxusszakok, amit még a középosztály is megbámul. Ha esetleg ilyesmire akarsz büszke lenni, nagyon gyorsan felejtsd el, hogy ezt bárki előtt kifejezésre juttatod!

2015. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

soha nem dicsekedtem semmimel amim van

de olykor "kiderülnek" dolog, pl ha meglátogat valaki és mit csinálok, hogy vagyok kérdésekre válaszolok


amúgy meg én is nagy áldozatokat hozok azért amit elérek, sok mindenről kellett lemondanom, csak sajnos ezt sokan nem tudják mert mint mondtam nem dicsekszem sem a jóval sem a rosszal

és sajnos sokan bedőlnek a látszatnak velem kapcsolatban és azt hiszik jobb életem van mint nekik, pedig ha tudnák az igazat.....

de nem teregetem ki a szennyesemet


és soha nem voltam irigy senkire ha valakinek több vagy jobb volt mint nekem, sőt, ez motivált arra hogy nekem is jobb legyen és többet érjek el

kár hogy sokan ezt nem ismerik fel és inkább irigykednek és kritizálnak

nem értem az embereket....

2015. jún. 26. 23:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem látnak bele, akkor magától értetődő, hogy téves következtetésekre jutnak. Miért várnánk mást?
2015. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!