Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ember, akit tiszta...

Van olyan ember, akit tiszta szivbol utaltok?

Figyelt kérdés

Ha van, ki o, es miert utalod?

Nekem van, egy csaj, sokaig mindenki szamara erezhetoen nyomult a paromra,illetve nem csak az enyemre, ismerosi korbol majdnem minden kapcsolatban elo pasira.



#Utalsz-e
2017. dec. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Minden olyan embert utálok akik valamilyen módon kártékonyak a társadalom számára. Például ha egy társasházban rendszeresen csendet háborít akár éjjelente és nem tudnak tőle pihenni a munkában megfáradt emberek. Persze ezernyi más módon lehet még károsnak és nem hasznosnak lenni.
2017. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

önmagam c:

sadstory

2017. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Talán változtass magadon utolsó, ha tudod mi a baj magaddal! Én meg az önsajnáltató de változtatni nem akaró életképtelen embereket utálom.
2017. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell mindent komolyan venni 3-as. c:
2017. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Van olyan ember, akit NEM utálok? :D
2017. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ujj, ez már másik kérdés utolsó. Utálom akik a válasz helyett új kérdést tesznek fel...


Nem, viccelek xD

Van egy személy aki iszonyatosan bunkó, és folyton eltiport másokat, nincs is tudatában. Nem tudom nem utálni..

2017. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor kedvesvezért
2017. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Soros György :D

Amúgy én nem hiszek az utálkozásban, senkinek nem lesz jobb attól, de most hirtelen az állatkínzók jutnak az eszembe. Nagyon nehezen tudok valakit megszeretni, de megutálni is...

2017. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
senkit sem utálok. :)
2017. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, az exem, tudom, ronda dolog, de teljesen lehúzta az önbizalmam, míg együtt voltunk, miatta rengeteg normális fiút utasítottam vissza...
2017. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!