Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszterkor nem megyek...

Szilveszterkor nem megyek sehova mi olyan hihetetlen ebben hogy még hazugsággal is vádolnak a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Osztályomban többen megkérdezték hova megyek szilveszterkor. És én őszintén válaszoltam: sehova. Mert valóban nem is megyek sehova.

Erre nem hisznek nekem (na ne má .... ne mondd má...) sőt olyan is van aki a hátam mögött megvádolt hazugsággal hogy mekkora bunkó vagyok hogy még ezt se mondom el és hazudok.

Pedig nem hazudok. Nem megyke sehova, életemben nem voltma még sehol szilveszterkor. Otthon tollasbál... ágy és szunya ahogy egy átlag mezei napon.


Mi ebben a hihetetlen?


2017. dec. 22. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ezen annyira fennakadni. Aki ebből problémát csinál, azt le kell sz..rni magasról, már bocsánat.
2017. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

nálunk is azzal menőznek hogy már 13 éves koruktól külön szilvesztereznek ..

aki mást csinál azt meg lenézik , sőt bolondnak tartják pff

sajnos ez iylen elég korlátoltak egyesek.

2017. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek számára megszokottá vált az hogy ha Szilveszter akkor venni kell 40-100 ezerért pirotechnikai eszközöket és a hidegben egy napot arra kell elcseszni hogy mások háziállatait megvadítsák a világháborús zajokkal. És aki nem ezt teszi az hihetetlenül hangzik. Pedig én sem megyek sehova.
2017. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
utolsó sztem ink a bulizós részre gondoltak.
2017. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha a mai "újévi partik" színvonalát nézzük, semmit sem veszítesz, ha otthon töltöd.
2017. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
ilyenek az emberek.. belőlem se nézik ki hogy sehova sem megyek, de nem érdekel mit gondolnak :)
2017. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszi el akkor mi van? Semmi, majd elhiszi utána talán, ha meg nem akkor nem, éljen ezzel a tudattal, hogy " bulizni voltál " aztán kész.


Én sem szoktam semmit sem csinálnis zilveszterkor, de nem izgat, hogy ki hiszi el vagy sem.

2017. dec. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!