Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felénk karácsonykor (dec.25-26...

Felénk karácsonykor (dec.25-26. -án) nem lesz nyitva egy kocsma sem! Felétek hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne nyitva? Szerinted a kocsmárosnak nincs családja?
2017. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tebosszetevesztetted a szilvesztert a karacsonnyal :D
2017. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, hogy nincs nyitva
2017. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
En nem tudom. Remelem nalunk se. Nem hianyoznak az uvoltozo romanok.
2017. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Változó. Ahogy épp a tulaj gondolja. Volt olyan év, hogy nem volt nyitva egy kocsma sem, de volt, hogy 4-5 is nyitva tartott, volt amelyik mind a 3 nap. Én olyankor sosem járok le, a családommal szoktam tölteni az ünnepeket, de elég sok barátom, kollégám van, aki karácsony valamelyik napján simán leugrik egy bulira a nyitva tartó kocsmákba. Tőlük tudom, hogy ilyenkor mindig baromi sokan vannak benn.

Nem feltétlenül kell ezt rossz szemmel nézni, nem mindenkinek van családja, vagy épp külföldön dolgoznak és nem tudtak hazajönni, vagy csak úgy, hogy karácsony előtt 1 héttel találkoztak... ezer oka lehet, hogy miért akar valaki ilyenkor kocsmázni, ha pedig a tulaj úgy gondolja, hogy ki akar nyitni, akkor szíve joga.

Ismerek olyat is, aki a saját kocsmája fölött lakik, és azért nyit ki karácsonykor, hogy be tudjanak ülni hozzá azok a törzsvendégek (jórészt idősebbek), akik ilyenkor nem tudnak hová menni, csak otthon ülnének egyedül.

Nem egy meghitt környezet a kocsma, de azért mégiscsak jobb, mint egyedül lenni.

2017. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Előre be kell vásárolni mindenből, am te alkoholista vagy??
2017. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
bizunk benne, hogy sikerul valahogy átvészelned ezt a nehéz időszakot :)
2017. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Na bakker akkor neked tényleg igaz a karácsonyi világvége jóslat. :D
2017. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt van ynitva minden nap. :D Szerencsére a kocsmáros egy egyedülálló agglegény. :D
2017. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A szeretet ünnepe nem az alkohol szeretet jelenti, hanem az emberekét, akik otthon, családban szeretnének ünnepelni. Még a kocsmában dolgozók is.


Szóval szerencsére zárva a közvigadók mindegyike itt is.

2017. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!