Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tegnap este sokan elmentek...

Tegnap este sokan elmentek bulizni, szórakozni annak ellenére hogy ma este szilveszter van és mehetnek újra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

(mi a kérdés?)

2017. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen tegnap is voltam, meg pénteken is, es ma is megyek, fárasztó az élet:D
2017. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bárki bármikor mehet bulizni . attól h ma szilveszter van, az hol zárja ki h tegnap is elment valaki bulizni?!Milyen világba élsz te?
2017. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán.

Tegnap is voltam, ma is megyek. :D

Estére tökéletes hangulatba kerülök úgyis, szóval nem gáz.

2017. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, tegnap szombat volt, szombaton sokan buliznak :)
2017. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évfolyamtársak, üzlettársak, munkatársak, baráti kapcsolatok..."dübörög" a gazdaság, HAJRÁ! :D
2017. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képzeld. Aki sziget fesztiválra megy, az meg 7 napot bulizik zsinórban (ha az egész nyarat nem számoljuk előtte) :D


Attól még hogy te nem jársz vagy ritkán bulizni, még nem kell csodájára járni ennek.

Ettől függetlenül egyetemista koromban (szerintem) egészséges mértékben jártam szórakozni barátokkal, de akkor még én is furcsállottam hogy van egy másik egyetemista lány aki kb naponta járt, még vizsga időszakban is. Na az, fura volt. Azóta sem tapasztaltam ilyen zabolátlan természetet :))

2018. jan. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!