Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy szilveszterkor kötelező bulizni?

Figyelt kérdés
Nem értem az ide író embereket. Szerintem nem a dec. 31-i buli határozza meg az ember értékét. Miért hiszik azt, hogy ettől értéktelenebbek?

2012. dec. 31. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Jó kérdés! Mert talán azt hiszik, hogy a következő évben ez viszi sikerre őket. :)
2012. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Én is inkább buliznék, csak messze vannak a nagyvárosok, itt meg semmi nincs, csak néhány petárdázó hülyegyerek.
2012. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
sőt, nekem még a szüleim is mennek bulizni, a barátom szüleihez:D 1.vok
2012. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki szeretne bulizik, az menjen. De miért tartja magát néhány ember gáznak, azért, mert nem partizik? Ébresztő! Ez nem jelent semmi negativat.
2012. dec. 31. 19:14
 5/20 anonim ***** válasza:
No igen, én is mennék, csak aztán b*szott meghívni, akire számítottam… volna.
2012. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, erejem teljében lévő fiatalember. Miért ülök otthon egyedül és gépezek, miközben a házimozi szétsüti a lakókörnyezetem? Mert most nincs kedvem bulizni, ennyi. Ez csak egy nap a 365-ből. Most az, hogy az utolsó, nekem teljesen mind1, bulizni tudok bármelyiken. És nem tartom gáznak, azt meg hogy más minek tartja, nagy ívben le... :D
2012. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt kérdezem.. mitől olyan szent nap a szilveszter?

#6: ha valaki valamit bánni fog, az biztos nem az lesz, hogy nem egy adott napon ment bulizni. :)

2012. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

Azért mivel eleve sokan buliznak ez meghozza a kedvét az embernek.

És pont hogy nem ugyan olyan nap mint a többi, mint ahogy pl. a karácsony sem, vagy a szülinapod sem.

Szilveszterkor ünnepelni szokás, attól hogy valakinek nincs kedve vagy éppen nincs kivel attól ez még így van.

2012. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy működik ilyenkor, hogy összegyűlnek a barátok általában valakinél, pici iszogatás, forralt bor, pálink ésszerű mértékben belefér aztán elbeszélgetünk, mert általában ritkán van rá alkalom, hogy mindenki együtt legyen. Idén is mentem volna, de megbetegedtem.


A szomszédaim is nagyon jó fejek, de ők azok a bulizós típusok és találkoztam velük az utcán. Mondták, hogy legyek a sofőr. Mondom nem tudok, mert beteg vagyok. Mi volt a válasz? "Stefi fejeld bele az árokba" :D


De csak poénkodtak.. aztán azt mondták, hogy ha nem megyek vezetni akkor legalább igyak velük. De amúgy sem lenne kedvem ilyenre, nem tudom mi a jó az értelmetlen ivásban. Csak iszunk, baromkodunk aztán reggel lesz, elszórtuk a pénzt, másnap szarul kerünk.. :P Nekem erre igazából nincs igényem.


Fiúk-lányok ha össze tudnak jönni ismerkedni, beszélgetni ésszerű hatérokon belül alkoholt fogyasztani, akkor oké, ott szívesen részt veszek. Ahol van valami érték. De ezt a "csapassuk szét magunkat" érzést soha nem tartottam magaménak.

2012. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

"Szilveszterkor ünnepelni szokás, attól hogy valakinek nincs kedve vagy éppen nincs kivel attól ez még így van."


Itt most valami kultúrált ünnepre gondolsz, vagy a sok teljesen betankolt, vagy narkózott durrogó hülyére? Na annak aztán van értelme! Sok retardált.

2012. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!