Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Úgy hallottam hogy Szilveszter...

Úgy hallottam hogy Szilveszterkor elég sokan vannak a Váci utcán, ez igaz? Milyen bulik szoktak lenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 23:01
 1/3 anonim válasza:

Mindig sok ember van, eddig mindig volt buli, tegnap ezt írták:

„Egy évvel ezelőtt szinte minden fontosabb téren volt valamiféle rendezvény, de idénre valahogy úgy tűnik, hogy a szervezőknek elment a kedve a szilveszteri budapesti utcabál szervezéstől.

Azért nem kell megijedni, aki sok-sok ismeretlen emberrel garantált jó hangulatban szeretné tölteni az év utolsó napját, és a hideg sem zavarja, az látogasson ki a Március 15.-e térre, ahol Fluor Tomi, Zoltán Erika, a Compact Disco, a Bon-Bon, Gáspár Laci és a Hip-Hop Boyz koncertekre lehet számítani.”

Remélem azért a Nyugatinál vagy az Oktogonnál is lesz valami!

2011. dec. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne mert lehet felmegyek pestre egyedül
2011. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve egy barátomra üres pezsgősüveget dobtak ki egy ablakból. Csúnyán megsérült, a fején találta el. Azóta valahogy elment a kedvem a szilveszteri utcabáloktól.
2011. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!