Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én bulizni szeretnék szilveszt...

Én bulizni szeretnék szilveszterkor, de legjobb barátnőm valószínűleg csak otthon akar majd lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérdeztem legjobb barátnőmet,hogy szilveszterkor mi lesz. Én pedig vagy anyumékkal szeretnék menni,mert kibérelnek egy helyet,kb ingyen lesz kaja,pia,meg húgom és barátja is ott lesz. Vagy pedig haverokkal mennék akik szintén szerveznek egy házi buli jellegű szilveszteri partyt.


Viszont barátnőm szavaiból azt vettem ki,hogy ő sehová nem akar majd menni csak otthon lenni,2-en vagy max még pár barátnője.De én meg bulizni szeretnék úgy igazán,nem csak otthon ülni és iszogatni.


Viszont ha elmegyek nélküle vhová akkor nagyon besértődik rám. Na meg én vele is szeretnék lenni.De a tavaly szilveszterem is kb miatta lett szar..Most egy jót szeretnék bulizni..


De nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy ne sértődjön meg.


Tippek?


2014. dec. 16. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátnőt, aki hasonló, mint te: bulizós, társaságkedvelő, szeret pörögni, és főleg nem ünneprontó típus. Ez a legjobb megoldás.
2014. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha elmegyek nélküle vhová akkor nagyon besértődik rám. "


Ne legyél birka, ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Nem vagy köteles azt csinálni, ami ő akar. Ha te el akarsz menni a szüleiddel vagy a barátaiddal menj el és érezd jól magad. Ha emiatt megsértődik akkor hülye.

2014. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Sértődjön meg ha akar, te meg menj oda, ahova te szeretnél.


Jó bulizást!

2014. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő nagyon társaság kedvelő,meg bulizós csak az utóbbi időben vettem észre ezt a farsoskodást :/


Hát

2014. dec. 16. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" Bea, Anyáék szerveztek egy kisebb partit, illetve a haverok is meghívták egy lightosabb házibuliba. Van kedved eljönni valamelyikre? Tölthetnénk együtt a szilvesztert. "


" Igen, van, xzw - helyre menni. " - Együtt elmentek.



" Bea, Anyáék szerveztek egy kisebb partit, illetve a haverok is meghívták egy lightosabb házibuliba. Van kedved eljönni valamelyikre? Tölthetnénk együtt a szilvesztert. "


" Nem, ne haragudj, nincs. "


" Jól van, nem baj Bea, én viszont elmegyek XY - hoz, ha a szilvesztert nem is, akkor az újév első napját együtt töltjük majd! " - Két puszi , és elmész.

2014. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!