Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lett a mai emberekkel?...

Mi lett a mai emberekkel? Miért érik be az átlagossal?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a legtöbb fiatalt nem érdekli hogy milessz belőle, milyen munkahelye lessz stb.?

Én próbálom kihozni mindenből a maximumot, nem érem be a jóval, és azt fogom csinálni amit szeretek..És elfogok érni valamit..De úgy érzem lefelé húznak a társaim, mivan a legtöbb fiatallal?Régen is ígyvolt?


2018. jan. 4. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Mindig is voltak lefelé húzó emberek, egyébként teljesen igazad van.


Egyébként én hasonló a véleményem a tiéddel, hogy nekem sem elég soha az átlagos.

De őszintén szólva valahol nekik is igazuk van, kicsit könnyebb úgy az élet ha nem folyamatosan a karrier van szem elött, nagyon beszoktam feszülni ez miatt.

2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Aki az átlag alól indul, az már örül, ha eléri az átlagos anyagi helyzetet.

Nem hasonlíthatsz össze olyan embereket, akik nem egy azonos rajtról indultak.

2018. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen nektek is igazatok van..

De ahogy Daniel Lugo is mondja a Pain & Gain című filmben..

"Nembírom azokat az embereket akik elparazolják a tehetségüket"

Van egy volt osztálytársam, aki nagyon szép fizukummal rendelkezik, a kisugárzása is olyan, hogy könnyen megfogja az embereket, és esze is van, bár ezek nem elegek, de sok dolgot tudna elérni az életben, és itt rontja el, hogy inkább a lustaság felé megy..

#1-es Igen, De ha lényegében olyat csinálsz amit szeretsz, és mindent beleadsz egyszer elfogod érni..

Nekem nem célom versenyezni senkivel, én saját magamnak szeretném a céljaimat teljesíteni..Ahogy a békés harcos útja filmben is szerepel."Sosem leszel jobb senkinél, ahogy kevesebb se"

2018. jan. 4. 17:15
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

"Lessz"

Látom az anyanelvedből még nem hoztad ki a maximumot

2018. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
*anyanyelv
2018. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindíg vannak ilyenek, akik megkeresik hogy hogyan tudnának belémkötni:D

Ha nem tetszik akkor ne olvasd a kérdésem. Köszönöm.

Nem a helyesírás begyakorlása az életcélom.De megfogadom a tanácsod, máskor így lesz! :)

2018. jan. 4. 17:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mások a prioritásaik, ennyi... Neked egy bizonyos dolog fontos, a társaidnak meg mások. Állítom, hogy nincs olyan személy a világon, akinek ne lennének szenvedélyei, max ezek a szenvedélyek nem találkoznak a társadalom által hasznosnak ítélt tulajdonságokkal.

A többiek miatt meg felesleges sopánkodni; a jó fizikumú osztálytársadnak nem kell sportolónak lennie, ha nem akar, mint ahogy te is írtad, hogy vannak dolgok, amiket te szeretsz, és ezeket akarod csinálni, nem pedig mást.

A saját sikerednek meg te vagy a kovácsa, szóval miért akarod a többiekre kenni, hogy "lehúznak", mikor ha elérsz is valamit az életben, akkor nyilván magadra leszel büszke, nem pedig a környezetedre.

Neked csak elég egy emberre koncentrálni, és az te magad vagy. Mindenki más is ezt teszi...

2018. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen #7-es ebben teljesen igazad van, én igenis csakis magammal foglalkozok.. A lehúzást pedig úgy értem, hogy olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik vagy alkoholizálni szeretnének menni, vagy a gép előtt ülni,

Én 1 dolgot szeretnék, ha már szabadidőm van, még pedig az hogy egy szép tiszta levegőn lenni, focizni, vagy ilyesmi..És sajnos akik eddig a barátaim voltak, már őkis átáltak erre a rossz életformára.. És úgy veszem észre hogy a fiatalok 70-80%-a ilyen.. Igazából, valódi kérdésem nemvolt, csak az hogy mi a véleményetek erről..

De szerintem van összefüggés abban, hogy a mai fiatalság kevésbé szeretne elérni valamilyen célt, és hogy a mai gyerekek már nem bunkert építenek az erdőben, hanem inkább a gép előtt ülnek vagy lerészegednek.. Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 4. 17:59
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez azért van mert már kezd vége lenni a kapitalista társadalomnak nem kel mindenböl a legjobb az átlagos élet a normális.A folyamatos növekedés meg jó nagy hazugság aki meg focizik, meg alkholt iszik az eleve beteg ember.Mert a legjobb vezetöt kapták meg focizik meg pálinka főzést támogatja de mégis höbörögnek ki érti.Én nem akkarok sokat keresni hanem csak eleget de sokan úgy srmm értik meg ez miért jó.
2018. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Szerintem nem tudhatod föltétlenül, hogy mi hátráltatja őket, pl. lehet hogy titokban épp valamilyen betegsége van, akár lelki/testi. Nem elég a tehetség, sokszor ilyen esetben is hátráltatva érzi magát valaki egészségügyi gondok miatt, vagy épp a rossz körülményre fogja. Amíg nem ismered a körülményeiket, vagy mögöttes problémáikat, addig nem ítélkezz:D Lehet, hogy ők úgy gondolják, hogy neked a te helyzetedben könnyebb.:D
2018. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!