Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőm szakított velem...

Barátnőm szakított velem azzal az indokkal hogy nem úgy érez mint azelőtt, de lehet hogy mégis szeret/fontos vagyok neki? Több infó lent!

Figyelt kérdés

Fél éve voltunk együtt, és egészen a kapcsolatunk 3. hónapjáig minden tökéletes volt, aztán volt kettőnk között egy veszekedés ami majd szakításhoz vezetett (Október vége 20-25 körül), azt mondta legyünk inkább barátok. Közben el kezdett edzeni, nem sokkal később én is (nem miatta kezdtem el) és volt egy személyi edzője. Szakítás után 1 hétre újra együtt voltunk, azt mondta rájött hogy szeret. Rá még egy hétre megint szakított velem (December elején) mert megkérdeztem hogy biztos hogy szeretné a kapcsolatot? (biztosra akartam menni hogy nem azért mert megsajnált, mert mikor szakított velem magam alatt voltam) erre mérges lett és mondta hogy hogy merem feltételezni miközben ő bocsájtott meg. December 4. újra együtt egészen December 31.-ig, December elejétől a végéig sok veszekedés volt, mert idegesített és féltékeny voltam arra hogy elég sokat beszél a személyi edzőjével, amikor rákérdeztem azt mondta csak edzésről beszélnek, viszont nem hagyta hogy megnézzem hogy mit is, eléggé ijedten reagált rá és kikapta a telefont a kezemből, ha felhoztam az edzőjét eléggé védte őt, hogy miért piszkálom és hagyjak neki békit. A sok veszekedés miatt újra kialakult benne hogy ő nem ugyan azt érzi mint ezelőtt, és ez már nem szerelem (előbbi 2 szakítás alkalmával is erősen kiállt amellett hogy nem szerelmes, de később azt mondta mégis szeret még) és szakított újra, azt mondta (újra) hogy legyünk barátok, ő is tudja nem működik ez (legelső szakításunknál is mondta hogy legyünk barátok, miután újra együtt voltunk elárulta hogy nem hiszi hogy tudna velem barát maradni). Most ugyan ez van, barátnőivel is beszélt és azt mondta hogy

"ráébresztették hogy ez nem szerelem, túl sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban"


Néhány plusz infó rólunk/kapcsolatunkról: Eléggé sértődékeny, nekem mindig vigyáznom kellett hogy mit mondok hogy ne bántsam meg mert ha veszekedtünk hozzám vágta azokat a szavakat amit mondtam, féltem attól hogy szakít velem, nekem nagyon fontos, iszonyatosan szeretem. Sok veszekedés ellenére én ugyanúgy szeretem, semmi sem változott, ő a legfontosabb számomra, és az rám tényleg igaz hogy mikor kelek ő az első gondolatom és éjszaka az utolsó is.

Miután egyszer sírt egy veszekedés és szakítás után, természetesen a barátnője megutált, lehet hogy ő is tömte a fejét dolgokkal amivel arra bíztatta hogy szakítson? Én 19 vagyok, ő meg 16.

Utolsó szakításnál beszélt a bátyjával és elmesélt mindent neki, a bátyja elmondta neki hogy ez nem szerelem, ez is befolyásolhatta? Eddig a szakítások után mindig "ráébredt hogy szeret és fontos vagyok neki"


Most az utolsó szakítás után úgy döntöttem nem írok neki messengeren, de észrevettem hogy nézegeti a beszélgetésünket ( messenger mutatja ha a másik fél épp a beszélgetésben van ), ez jelent valamit? olyan érzés mint ha azt várná hogy írjak neki



2018. jan. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már a fenébe ezt a csajt. Éretlen, maga se tudja, mit akar, úgy fordul, ahogy épp a barinők mondják. Ha össze tudott volna szedni valami másik balekot, nyugodj meg, hogy az előző két alkalommal se békült volna ki veled. Rázd le magadról az egészet, és légy végre férfi, ne egy idétlen kis csitrinek a kapcarongya.
2018. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasgattam, rájöttem, hogy ebben a történetben egyetlen embernek volt igaza, mégpedig a lány bátyjának. EZ NEM SZERELEM. A barátnőd/exbarátnőd a saját maga érzéseivel sincs tisztában, te meg totál lemész miatta papucsba. Tartsd többre magad, és mondd azt, hogy ebből nem kérsz többet. Fájni fog, de hosszútávon te jársz jobban.
2018. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a, helyedben hagynám
2018. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felszedte az edzöt csak nem biztos hogy tartani fog az a kapcsolat , igy teged is megtart szükseg esetére es mikor talalkozni megy leráz

Döntsd el hogy ez jó vagy sem

2018. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az edző 28, a csaj 16, lehet ha elcsavarta a fejét? eddig nagyon szeretett, de amiatt hogy beszéltek és furcsa is volt hogy nem hagyta hogy bele nézzek, úgy hiszem ha nem beszéltek volna olyanról akkor hagyta volna hogy megnézzem.

Szerintetek az lesz a legjobb ha elfelejtem? Ha ez lesz, nagyon nehéz lesz, ezek ellenére is nagyon szeretem, és fontos számomra..csak rá gondolok

2018. jan. 8. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, hagyjad a fenébe.

Bár a messenger nem azt mutatja amikor a beszélgetést olvasod, hogy nézegeti. Az csak azt jelenti, hogy fent van a messengeren. Szóval ne kombinálj feleslegesen.

Kutya macska játék ez. Fiatalok vagytok még.

2018. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Há honnan az anyádbú tudjam hogy fontos vagy e neki xd
2018. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!