Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha minden embernek meg van a...

Ha minden embernek meg van a párja, akit neki szántak, akkor valójában másért élünk, nem pedig magunkért? Esetleg nincs meg mindenkinek a párja? Mégis az önmegvalósítás a fontos?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Isten nem szánt párt senkinek. Én sem szántam senkinek. Meg senki sem szánt senkinek sem párt, kivétel talán néhány országban, ahol még a szülők döntik el kinek szánják oda a lányukat.:D

Olyan van, hogy valakivel jobban érzed magad, mint magányosan és akkor összejöttök. És ez is még önmegvalósítás, mert jobban érzed magad utána és segít előre az életben. Önzetlenség, csak a másik értékeléséről szól, mert jó vele.

2017. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy a pártalálás vagy úgymond az igaz szerelem keresése elég központi téma minden korban, minden társadalomban, minden szinten. Még akkor is, ha nem mozdít előre semmit. Ez inkább az élet része, mint célja. Az hogy miért élünk egy egészen más kérdés szerintem. Nem hinném, hogy csak magunkért vagy csak valakiért kerültünk erre a világra.
2017. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!