Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire gyerekesek vagy csak...

Ennyire gyerekesek vagy csak bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Mindig amikor iskolában vagyok naponta többször is kínosan érzem magam amikor beszélgetünk a mi kis baráti társaságunkban. Elég sokan vagyunk az osztályban több ilyen 4-5 fős csoportok alakultak ki persze másokkal sincs semmi baja senkinek, de amikor így a mi kis baráti csoportunkban vagyok azt veszem észre, hogy a többiek mindenen tudnak nevetni, bármilyen kis szón, akár a semmin is elkezdenek nevetni és alig tudják abbahagyni. Nekem ez elég fura, általános iskolában én is ilyen voltam, a régi társaságomban még mindig ilyen vagyok. De elköltöztünk családi okok miatt így valószínűleg őket többet nem nagyon fogom látni. :/

Igazán jó barátságok nekem még ebben az osztályban nem alakultak ki, nagy a valószínűsége hogy nem is fognak...

Én változtam meg ennyire vagy csak ők "furák"?

És igen, tudom hogy az ha az ember legjobb barátja osztálytársa is az jó mert sokat tudnak beszélni stb... Nekem valószínűleg legjobb barátom innen nem lesz mert az osztály tagjaival teljesen nem vagyok egy hullámhosszon, bulizin nem nagyon járok, ismerkedéshez meg a barátkozáshoz nem sok érzékem van szóva igen... Értitek szerintem.

Bocsi ha hosszúra sikeredett de ezt most kiakartam adni magamból. :/



2018. jan. 11. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj egyikőtökkel sem. Ennek biológiai háttere van, a kiskamaszok tényleg szinte bármitől röhögőgörcsöt kaphatnak. Majd ha beállnak a hormonok, elmúlik.

Egyébként ha el kellett költöznötök, és itt még senkivel sem vagy igazán jó viszonyban, akkor talán ezért nincs kedved nevetni.

2018. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!