Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Hogyan szerezzek barátnőt? Komolyabban lent

Figyelt kérdés

fent olvashattátok szeretnék egy barátnő csak nem nagyon tudom hogy jó tudom ez elég hülyén hangzik de akkor is igazából csak azt kérdezném tőletek, hogy esetleg miven változzak igazából én apoltnak tartom magam pattanásaim nyomkodom 2 naponta hajatmosok fogat is mindig mosok stb általában az öltözködésem úgy néz ki hogy sima skinny fit h&m es farmerok sima pólók kis mintával teljesen egyszerű pulcsik mac egy márkalogó a cipőm meg egy bk nyáron a sima pólók teljesen egyszerű rövidgatya és tornacipő ezeken változtassak?(kb 165cm vagyok 13 éves)meg igazából azt be kell látnom ritka hülyén néz ki a fejem ha a hajammal is akármit csinálok ha rövidhajam van akkor az is hülyén néz ki most pl hossza de ha hosszabbr növesztem nagyon göndör most pl növeszteni próbálom a hajam hátha úgy nirmálisan nézek ki igazából a belső tulajdonságimról annyit,hogy nem tartom magam nagyképűnek sem ilyen nem tudom mi erre a helyes kifejezés de nem szoktam felvágni,hogy nekem most ilyen telefonom van meg olyan cipőm ha valakivel beszélgetek általában tudok témát akármiről el tudok beszélgetni csak amúgy lehet ez is közrejátszik hogy autista vagyok és tudom kicsit más vagyok de szerintem nem annyira durván igazából illedelmesnek gondolom magam mármint mondták már pl tanárok

igazából ennyit tudok magamról leírni légyszi írjatok min változtassak



#barátnő #csajozás #hogyan legyen barátnőm
2018. jan. 16. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

1. 13 évesen felesleges barátnőzni

2. Először tanulj meg helyesen írni, használj írásjeleket, stb.

2018. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy a leírásod alapján átlagférfi vagy. Na most, az átlagférfi az, akinél kb. csak a szerencse dönti el, hogy lesz-e barátnője, vagy sem. Ha nincs jó külsőd, "egzisztenciád" vagy hogy mondják, akkor minden vetélytársad, akinek ezek megvannak, eléd fognak kerülni. A belső értékeidre meg egy lány se lesz kíváncsi, ha külsőleg nem jössz be neki, szóval a hajadra kenheted őket.

Rengeteg próbálkozás kell, online is, offline is, és még így is alig 10% esélyed van kapcsolatra.

2018. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Lassíts :D

13 vagy, nem kell mindent elsietni, meg nem is hinném ,hogy elég érett lennél ilyen idősen egy kapcsolathoz.

2018. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Jobban tennéd, ha 13évesen az iskolára, tanulásra figyelnél. Nehogy közmunkás legyél
2018. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 14-17 éves koromban a versenysport segített sokat csajozásban. Kenuzni jártam.
2018. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszia az eddigi válaszokat igazából enegem fater már többször nézett melegnek mert még nincs barátnőm meg már az összes haveromnak több is volt meg igazából majdnem minden haverom kirakoot magáról instagrammra pávaképeket és ezrével írnak a csajok neki csak én nem akarok páva képeket kirakni
2018. jan. 16. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Aki keres az talál. Zörgessetek és ajtók megnyílanának.


Húzzál bele! Nekem a te korodban már családom volt!

2018. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

En is 13 eves vagyok. Nekem mar volt ket "baratnom" is. De ezek nem komoly parkapcsolatok. Nem nevezheto azoknak. Nekem sok lany tetszik es szeretek veluk dumalni,megismerni oket. Az a ket csaj akivel nekem volt kapcsolatom csak arrol szolt,hogy elmentunk moziba,mecibe,setaltunk,beszelgettunk es csokoloztunk. De egyikukbe se voltam szerelmes. :DD pedig azthittem az vagyok,de tutira nem,mert egyik "szakitas" sem viselt meg. :DD ugyan ugy joban vagyok veluk,dumalunk,de nem ez a szerelem :DD es ezek nem kapcsolatok. Most van megint egy baratnom. Meg nincs kimondva,de o az elso komolyabb. Nekem az elso 12 evesen volt aztan amikor betoltottem a 13-at akkor jott a kovi es nemsokra ra a mostani lany :D vele mar annyival komolyabb,hogy nala ereztem eloszor annyira eros vonzalmat,hogy szexelni is szeretnek vele. Es szerintem lesz is ra alkalom. Amugy a csaj idosebb nalam o 15 eves lesz februarban. :D


De am igaz az amit irtal. Es ezt nem egobol mondom. De en tudom magamrol,hogy jol nezek ki es idosebbnek neznek a koromnal. 178 cm vagyok. Kenuzom 4 eve. Izmos vagyok,vekony de izmos. Nekem barna egyenes hajam van, es JA nekem mindig KOCOS :D rendezetlen. De igy szeretem :D a szemem zold. Fontos a kulso. De a lanyoknak nem csak ez fontos am :) fo a magabiztossag es hogy tudj mirol dumalni veluk.

2018. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem te 23 éves vagy valójában és csak 13 éves "köntösben" próbálkozol, mert így nem kapsz itt akkora kiosztást:DDD


Még hobbizgassál s a faternak is javaslom, hogy vigyen pecázni, kiállításokra, kirándulni, aztán idővel vetkőzős bárokba;)

2018. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok, tudom már egy éves kérdés de az autistát hogy érted? Mint "betegség" vagy csak szimplán gyökér vagy egy kicsit? Néha már tényleg nehéz megállapítani mit lehet komolyan venni és mit nem. Am remélem találtál valakit már magadnak.(bocs ha OFF)
2019. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!