Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi baja velem? (kérdés rövid,...

Mi baja velem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, aki 18 éves, én meg 14.Amióta csak az eszemet tudom,úgy bánik velem mint ha engem utálna a legjobban.De nyáron elköltözött és 3naponta hazajár.Már kedvesebb,megértőbb velem.De az utóbbi időben olyan undok.Ma is hazajött és elkezdett kritizálni ogy én milyen képeket rakok ki facebookra.(nem rakom ki semmim) elkezdett szídni hogy hogy merek képeket kirakni. (50-100an likeolnak) mert hogy az ő osztálytársai be vannak rám gerjedve.. és én nem értem...nem rakom ki semmim..olyan képeket csinálok mint mások,de mégis leordít..

2018. jan. 21. 11:15
 1/4 Nadenden ***** válasza:
Féltékeny. Ennyi. :) nem tudsz ezzel mit kezdeni majd kinövi. Magyarázd el neki hogy mennyire gyerekes hogy ezzel szekál, hátha észre veszi magát.
2018. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan piszkál a nővérem, csak ő 20 éves, én meg 16. Nem tudsz ellene mit tenni, az idősebb testvérek valamiért mindig szükségét érzik annak, hogy kritizálják a fiatalabbat, akárhány évesek is.
2018. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez általános dolog a tesók között. Nálunk is ez volt, aztán mikor felnőttünk (18-21), akkor megint nagyon jóba lettünk.
2018. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😇
2018. jan. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!