Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem megdöbbentő, hogy mennyire...

Nem megdöbbentő, hogy mennyire sokan használják ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Egy csomó ismerősömröl kiderült, hogy szokott kiírni kérdéseket. Mmint ez a "kepzeljetek kiirtam gyk erkre, es ilyen válaszok jöttek". Es nyilvan csak ilyen tanulos dolgokról mesélnek, de biztos irt mar ki mindeki személyesebb kerdest is :D Meg olyat is lattam mar, higy a szüleim is olvassak (nem hiszem, higy van profiljuk). Nekem ez akkor is furcsa :D

2018. jan. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem megdöbbentő.
2018. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy nem használják az ismerőseim. Legalábbis nem mondják :D

Egyetlenegy használja, de ő gyerek még :D

2018. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az az oka, hogy még nicknevet sem kötelező használni, tehát elvileg minimálisra csökkenthető a személyeskedés. Lehet, hogy "A" felhasználó jól összebalhézott "B" felhasználóval valamelyik kérdésnél, majd egy másik kérdésnél ugyanők teljesen egyetértenek egymással, hisz' nem tudják, hogy ki kicsoda. Így legalább megkímélik a kérdezőt a felesleges vitáiktól... :)
2018. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korábban feltetten egy hasonló kérdést és elég érdekes válaszok jötte rá, ugyanígy megdöbbentem én is. Amúgy meg igen hasznos lenne, ha nem lenne benne sok troll, mert több ember hasznos válaszokat tud adni. Részben szerintem unatkozók, részben értelmesre válaszra, megoldásra várók vannak többen.
2018. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül is, ha belegondolsz, bármilyen kérdést írsz be a gugliba, szinte biztos, hogy kidobja a gyk-t is, hiszen másoknak is voltak hasonló kérdéseik. Innentől szerintem az emberek nagy része megismerkedik magával az oldallal, és tudja hová kell jönni, ha valami problémája van. A rendszeres felhasználók viszont külön kategória...
2018. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!