Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretek messengeren...

Nem szeretek messengeren írni, így sokan haragszanak rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legszívesebben letörölném magam, de párom miatt fent van, mert néha ott kommunikálunk. Szüleimmel is alkalmanként mert ingyenes. De sokan írnak rám, most is van legalább 10 olvasatlan üzenetem csoporttársaktól, ismerősöktől. Nem szeretek itt írni,mert lassú és amit telefonon 10 perc alatt kitárgyalnánk ez itt egy óra. Ráadásul olyanok is vannak közte akikkel nem is szeretnék annyira beszéni, élőben sem jön oda hozzám, de többször is sértődtek már meg rám, mert nem írok vissza. Ha valaki felhív természetesen szívesen beszélek vele, én is inkább telefonálok. Hogy lehet megértetni az emberekkel,hogy nincs semmi bajom velük, csak a pötyögéssel?

2018. jan. 26. 15:54
 1/7 szusy2 ***** válasza:
Mondd meg nekik! Ha értelmes barátaid vannam elvileg megfogják érteni.
2018. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed: semmi bajom veletek, csak a pötyögéssel!
2018. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem eltűnnél a beszélgetésből hanem közölnéd ezt működne.
2018. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2018. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor NE írj, ennyit kell csinálnod. Ezt nehéz egyedül kitalálni? Nagyon selejtes ez a generáció basszus..
2018. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd ki a címlapra: "Aki választ akar kérdésére, telefonáljon s kérje szóban! ui:nem pötyögök percekig-órákig, van szád s beszélj"
2018. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nehezemre esik válaszolni letörne a kis újjacskám bárki képes rá de én nem "
2018. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!