Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedül megéri...

Szerintetek egyedül megéri elmenni egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19éves srác vagyok, még nem voltam szórakozóhelyen, bár van pár haverom akik járnak de velük nem annyira találom meg a hangot és inkább azon gondolkodom, hogy egyedül mennék el egy ilyen helyre, pl. liget, rio vagy ilyesmi. Főleg ismerkedés szempontjából. A tinder nem vonzz, és suli vagy környékéről lehetetlen ismerkedni. Pedig egyébként nincs bajom a kapcsolatok kialakításával.

Ne gondoljatok ilyenre, nem vagyok amúgy olyan snassz gyerek, volt már két hosszabb kapcsolatom, naponta sportolok, de valahogy ez a bulizás eddig kimaradt az életemből.


Szerintetek? Ti jártok egyedül bulizni?



2016. dec. 6. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán belefér, csak ne legyél szégyenlős! Sokan járnak egyedül bulizni és szerintem ismerkedni is tudsz majd.:) (Amúgy meg én elmegyek veled szívesen egy jót bulizni :D) 17/l

2016. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam, igen.
2017. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!