Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz beülni magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz beülni magam egy szórakozóhelyre egyedül ismerkedési célzattal? 27/F

Figyelt kérdés

És ha már esetleg ott vagyok, akkor hogyan kell kezdeményezni? Mielőtt letámadtok elmondom, még sosem kezdeményeztem. Mindig a lányok kezdeményeztek nálam már általános iskolás korom óta. Így az, hogy hogyan kel tudni kezdeményezni, az nem alakult ki nálam.


Mondhatnátok, hogy akkor majd ezután is kezdeményeznek nálam a lányok...Sajnos most már nem vagyok olyan közegben, ahol ez szóba jöhetne. Ismeretlen lányoknál kellene ismerkednem. Nemrég óta vagyok egyedül.


2016. aug. 16. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz ha elmèsz valahová egyedül ismerkedèsi szándèkkal. Ha tetszik egy lány elsősorban mindenkèpp győződj meg rólahogy egyedül van, aztán kis jelzèsekkel add a tudtára hogy tetszik. Szerintem ne menj oda hozzá egyből. Csak nèzd, mosolyogj úgy is llátni fogod hogy viszonozza-e. Nekem pl sose jött be ha lerohantak bárhol. Ha te is tetszel neki úgy is oda fog menni hozzád ő. (Èn legalább is ilyen vagyok) :)
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Instant bukás. Inkább maradj otthon, spórolsz párezret.
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Jó amit az első válaszoló ír,de szerintem van ennél egyszerűbb, "biztonságosabb" mód ha bemèsz, és egyszerűen csak sodródsz az árral..ne görcsölj,szórakozz,érezd jól magad,és ha szerencséd lesz,rádakad valaki :)
2016. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szórakozóhely alatt nemcsak a diszkókra gondolok, hanem pubokra, kocsmákra is.
2016. aug. 16. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem társkeresőzöl? Pl. Tinder. Ha ott megismersz valaki értelmest,máris ott az alkalom elmenni valahova.
2016. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap elkezdtem. Lettek már matcheim, de valahogy mégsem érzem azt, hogy kellene velük beszélnem.
2016. aug. 16. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor élőben mit vársz mégis? Kb. csak a hangjukat nem hallod Tinderen. Pár nap beszélgetés után simán lehet találkozni. Ha mégse szimpi, elköszönsz tőle.

Élőben mi lenne más? Főleg ha nemrég óta vagy egyedül, lehet nem kéne még ezt erőltetni.

2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.Próbáld meg,max iszol közben egy sört és körül nézel kicsit.Ha nem jön be az adott hely,akkor meg lelépsz.
2016. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem kellene még. Viszont egyelőre csak ismerkedni szeretnék. Aztán majd meglátnánk.
2016. aug. 16. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!