Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Változtatnom kéne, de hogyan?

Változtatnom kéne, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves lány vagyok..

Mostanában elég sok minden összejött, inkább családi dolgok, és elég súlyosak... van egy fiú, akibe nagyon szerelmes lettem (1,5 éve) és most vallottam be magamnak, hogy reménytelen.. ez is a padlóra tett, de a családi problémák csak méginkább lenyomtak. ( a fiúhoz képest ez világméretű gond..) Már úgy érzem nincs is lejjebb.

Ezek megváltoztattak. Rossz irányba. Ingerült vagyok, flegma, és sokszor beszólogatok. Ezzel csak az a baj, hogy azokat bántom akik szeretnek, és nem is ártottak nekem.. de mégsem tudom kontrollálni magam. Nem tudom, mi tudna kizökkenteni ebből az állapotból? Mit csinálhatnék? Nektek volt ilyen? Mi segített?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 3. 11:58
 1/1 anonim válasza:
Minden fejben dől el. Lehetsz bármennyire magad alatt, de mindig van kiút. És a kiúton a szeretteid kísérnek. Gondolj arra, hogy nélkülük még rosszabb lenne az életed. Próbáld kontrolálni magad, meggondolni, hogy mit mondasz vagy teszel. Ezen csak tudatos gondolkodással tudsz változtatni. Én is átmentem hasonlón. 19f
2018. febr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!