Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Min kéne változtatnom?

Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

F/30 vagyok és a saját nememhez vonzódom.

Sosem volt sok barátom és amikor megtudták, hogy milyen vagyok mind eltűnt. Most van párom már jópár éve, de hiányzik az, hogy haverokkal elmenjünk enni/inni vagy bármi. Kb egy barátom sincs több mint 10 éve. Most van (volt) pár emberke, akiket nagyon megkedveltem, de az egyikük már nem is nagyon áll velem szóba. Annyira félek attól, hogy megint eltűnnek, mint korábban, hogy ezzel üldözöm el magam mellől az embereket.


2017. márc. 2. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy magabiztosabb ha az van benned hogy úgyis elüldözöd akkor el is fogod. Ne engedd hogy a régi sérelmek befolyásolják azt ahogy most barátkozol. Tartsd az új barátokkal a kapcsolatot de ne is telepedj rájul túlságosan .Szervezz velük programot így ha legközelebb ők szerveznek valamit akkor biztos te is megleszel hívva.
2017. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézdd, én Nőként tudok neked tanácsot adni ebben, valamilyen szinten érintetje vagyok hasonló dolognak.

Van egy gyerekkori barátom. Együtt nőttünk fel, mikor kamaszokká értünk 16 évesek lehettünk (kb) amikor elmondta nekem, hogy ő más.. meleg.

Az elején furcsa volt és nem tudtam hova tenni magambam. Viszont nem hidegültem el tőle, mert ha fél lába lenne akkor is a barátom maradna. Itt elsősorban nem a nemi identitást kell előtérbe helyezni, hanem az embert!

Ha tőled eltávolodtak a barátaid akkor az csak azért lehetett mert sosem voltak igaziak. Te nem másabb lettél hozzájuk csak őszintébb!

Ne csüggedj jönni fognak az életedben olyan haverok barátok akik önmagadért fognak szeretni aki vagy valójában.

Női fejjel tudok gondolkozni és tanácsot adni. Valószínűleg a pasik zárkózotabbak a témában és kiakarták ezt zárni de ennyire..?!

Megnézed a Magyar társadalmat 80 % -ban sztereótípan és elutasítóak a melegekkel szemben

2017. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy elég magamnak való vagyok és ha 2-3 embernél több van körülöttem, akkor befordulok a kis belső világomba és csak hallgatok. De ha de ha valakivel kettesben vagy hármasban akarok pl kajálni vagy valami akkor meg attól félek, hogy gyanúsnak találják a dolgot...
2017. márc. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!