Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kéne változtatnom az...

Hogyan kéne változtatnom az életemen?

Figyelt kérdés

Alapvetően az lenne a gondom, hogy régóta elég gyakran vagyok egyedül és sokszor magányosan van amikor el is vagyok így, viszont úgy érzem, hogy egy jó ideje már nem a legjobb ez..sőt. Hogyan tudnék ezen változtatni, tenni, hogy ne így legyen? Szeretnék segítséget kérni, mert mindenáron változtatni akarok ezen, biztos lehetnek nekem is gondjaim a hozzáállásommal is bizonyos dolgokkal kapcsolatban! Jó lenne barátokat találni, társaságba lenni akikkel lehetne hülyülni meg jókat nevetni, és akikre lehet számítani akkor is, ha baj van.

Ugyanakkor, ha valaki tud segíteni én azért nagyon hálás lennék, és nagyon megköszönném!:)



2017. okt. 23. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Fiú/lány?...
2017. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24/F
2017. okt. 23. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az érdeklődési köröd jó kiindulási alap lenne, próbálj meg hasonló beállítottságú személyek felé nyitni.
2017. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben az lesz, és megfogadom a tanácsot!

És köszönöm szépen a válaszokat!

2017. okt. 23. 18:16
 5/7 anonim válasza:
Merre laksz, milyen lehetőségek vannak? Volt osztálytársak, vagy szomszéd, rokon akivel ki tudnál mozdulni?
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miskolc

Nagyon kevés ember van akivel tudok beszélni, esetleg kimozdulni max. 1,2 de tényleg, viszont összeszedem magam és nem adom fel küzdeni fogok az ellen, hogy ne legyek egyedül!

2017. okt. 25. 20:54
 7/7 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Miskolc nem kis város, van ott ember bőven, úgyhogy elég nagyot tudsz meríteni. Ha van hobbid akkor csináld "nyitottan", ha nincs akkor kezdj el sportolni, és elsősorban közösségi sportokat keress. Én anno a néptánccal oldottam a zárkózottságomat, vannak felnőtt csoportok is, de lehet keresni harcművészeteket, vagy spinningelni, stb. Ilyen helyekre sok ember jár, lehet barátkozni, pár barát meg már "hozza" magával a többit.

Állj fel a számítógép elől és menj emberek közé.

2017. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!