Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg olyan veszélyesek a...

Tényleg olyan veszélyesek a közösségi oldalak, vagy csak túlreagálják?

Figyelt kérdés
Az tény és való, hogy függőséget okoz de valyon ennyire káros lenne mint amennyire mondják, hogy megváltozik az emberi gondolkodásmód és a társasági élet?
2018. febr. 6. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Van neked szemed? Használd.
2018. febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy használod. Ha észreveszel magadon valami bajt, pánikolhatsz, addig meg ne:D Nyílván vannak, akiknek gondot okozott, de ettől nem fog bárkinek.

Nem állítom, hogy “veszélyes”, viszont sokaktól hallom, hogy csak idővesztegetés, ezért sajnálnivalóak azok, akik függni kezdenek, ennél értelmesebb időtöltések is vannak ám!

2018. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem a közösségi oldalak veszélyesek, hanem az emberi butaság. Nekem is van pl facebookom, mert kellett hogy legyen. De nem vagyok függő, nem érzem kötelezőnek hogy kiposztoljam minden nap, hogy mit ettem vagy hogy mekkorát kakiltam utána. Az biztos, hogy sokan túlzásba viszik és az ilyen emberekre káros. De semmi sem egészséges ha túlzásba viszik. Ez nem a közösségi oldalak hibája, hanem az embereké akik rosszul használják.
2018. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen elven arra is rákérdezhetnénk, hogy veszélyes-e a mónika/győzike show, vagy más értelmetlen TV műsorok, tehát sokan épp így a televíziót okolják az emberi butaságért. Nem tudja drasztikusan megváltoztatni a gondolkodást, hiszen alapból aki ilyent néz, az nem túl intelligens ember. Aki internetfüggővé válik, az alapból nem egy jól szocializált ember, azért folyamodik a kőzösségi oldalakhoz.
2018. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Vajon tudják a felhasználók, és kellő mértékben mérlegeltén ennek veszélyét?


Vajon, megtudjuk ezt a reklám után?

2018. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!