Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti jártatok már valaha egy...

Ti jártatok már valaha egy pszichota emberrel? Ők tényleg veszélyesek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Pszichopatára gondolsz és nem, nem jártam és nem is járnék velük soha és igen, veszélyesek ha meg nem is ölnek meg, de garantáltan kihasználnak és semmibe vesznek. Ráadásul a szexuális életben sem lenne sok örömöd mivel ott is önzőek (hacsak nem vagy mazochista).
2017. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon veszélyes vagyok!
2017. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Igen. És igen.

És nem éri meg.

2017. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg veszélyesek. Tönkre tehetnek gazdaságilag, lelkileg, fizikailag bántalmazhatnak, nincs lelkiismeretük ami meggátolná bennük. Egocentrikusak. Nem tudnak együttérzést empátiát érezni, csak utánoznak. Nagyon meggyőző szélhámosok, gyakran nagyon gyorsan szimpátiát keltenek másokban. Sokszor persze lehet érezni, hogy gáz van velük, mert néha valami totál nem a helyzetre illőt mondanak vagy egyik szavukkal ütik a másikat.

Utálják a monotómiát a rutint, nem tudnak reggel 8 du 4 ig évekig egy helyen dolgozni, érdeklődésük felszínes, mindenre gyorsan ráunnak, mélyen szántó témákról nem tudsz velük beszélgetni, össze vissza csapódnak és közben mindig másokon élősködnek, keverik a szrt. Abszolút érdekemberek. Stb stb

2017. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichopata, de sajnos, vannak pszichés betegségeim.

Jobb elkerülni őket.

2017. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

nem feltétlen veszélyesek mind.

sőt sokszor életmentők,pl a sebészek között elég magas arányban vannak pszichopaták.

2017. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolati szempontból semmiképpen sem előnyös egy ilyen. Felőlem lehetnek életmentő sebészek, egy pszichopata emberrel én nem kötném össze az életem.
2017. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!