Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Étteremben meddig illik az...

Étteremben meddig illik az asztalnál ülni?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy előétel, egy főétel és desszert rendelésnél. Mi az az idő ami után azért már illik fizetni és távozni?
2018. febr. 17. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincsenek sokan es nem var azmeg asztalra senki, akkor szerintem nyugodtan lehet maradni beszelgetni 1-masfel orat. Ha isztok is meg uditot vagy valamit, akkor meg tovabb is nyugodtan
2018. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés. Ha nem lesznek sokan akkor maradunk 1,5 órát biztos.
2018. febr. 17. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy kávét vagy üdítőt ha kikérsz még a végén, azzal is el lehet húzni az időt.
2018. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felszolgálóként ha nincs nagy forgalom és az általad felsorolt dolgokat fogyasztottátok akkor engem nem zavar, miattam akár zárásig is maradhattok. Az asztal úgyis üresen állna, így legalább ha bejön valaki nem egy üres étterembe lép be, látja hogy van élet, szívesebben marad ő is.
2018. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!