Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen emberi kapcsolat...

Egy ilyen emberi kapcsolat kitarthat sokáig, hosszú éveken keresztül?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolat ahol a két fél nem kedveli kölcsönösen egymást, az egyik az teljes mértékben kedveli a másikat, felnéz rá, becsüli őt, és hálás neki a jó tetteiért, a másik az viszont egyáltalán nem kedveli őt hanem egyszerűen csak sajnálatból kitart mellette. Interneten írogat vele, néha élőben találkozik vele, mindezt csak sajnálatból, segíteni akar rajta, de összességében egyáltalán nem szimpatikus neki a másik. És túl sok közös témájuk nincs is, meg nem is hasonlítanak egymásra.


Egy ilyen kapcsolat meddig tarthat ki? Tekintve hogy már évek óta meg van


2018. febr. 17. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Évekig.
2018. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez főleg attól függ, aki sajnálatból van a másik mellett. Ha ő nem unja meg, akkor évekig.
2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ameddig a sarkára nem áll az aki sajnálatból van a másikkal.Ha nem kedveled,közös téma sincs vele nincs sok értelme találkozni az illetővel,mert minden egyes találkozás lehúz.Attól,hogy sajnálod az illetőt még nem kell vele időt töltened ha ő valójában egy púp a hátadon.Mi miatt sajnálod és mi az ami miatt nem kedveled?Valaha régen barátként tekintettél az illetőre?

Olyan is előfordul,hogy valaki sajnáltatja magát,hogy a másik figyeljen rá.Nekem van egy ilyen barátnőm,akinek nem tetszik,hogy eltávolodtam.Ott úgy állt a helyzet,hogy ő mindig magáról beszélt,nem figyelt rám akkor se ha kérdezett rólam,meg nem is tisztelt igazán.Most,hogy már nem vagyok képben kapdozna utánam.De mostmár megutáltam a viselkedése miatt.Az se érdekel,hogy gyerekkorában miken ment keresztül az iskolában a társai csúfolódása miatt,meg a szekálódó férjével a problémái se érdekelnek.Mindenkinek vannak problémái csak lehet más jellegűek.Az még nem ok,hogy a másikat maga alá akarja gyűrni lelkileg,hogy a saját értékességét erősítse ezáltal.Mindez lehet irgalmatlanul hangik,de az ilyen ember csak vesz el lelkileg és teljesen kimerülök tőle,nem esik jól a társasága.Mostmár úgy gondolom ezeket a problémákat mesélje azoknak akiket ebédeltet,vacsoráztat magánál amikor összejöveteleket tart,meg akikhez eltolja a képét amikor születésnapjuk van,hozzám meg 5év barátkozás után sokszor még olyankor se volt képes eljönni,nem számitva az év többi napjait-mindig én jártam hozzájuk.

2018. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!