Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek belém kötnének...

Szerintetek belém kötnének vagy cikiznének emiatt? 🙄

Figyelt kérdés

Régebben jártam kondi teremben személyi edzővel így nem féltem,de abbahagytam a sportot.

Most újra elkezdenék edzeni,mert ilyen skinny fat vagyok,szóval a súlyom jó csak plötyi vagyok.

Szerintetek belém kötnének úgy,hogy nincs velem edző!

14/l



2018. febr. 24. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat ti nagyon hulyek vagytok. A skinny fat az egy szeleskorben elterjedt kifejezes, amit kb minden 2. Testepitessel foglalkozo oldalon olvashattok. Azokra az emberere hasznaljak akiknek magas a testzsir%uk de kozben meg normalis a bmi-juk. Az egy dolog h semmit sem ertetek a temahoz, de legalabb ne pofazzatok mar hulyesegeket.
2018. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Legyszi ne offoljatok
2018. febr. 25. 14:59
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

# 5


Szerintem kifejtették páran...


Attól, hogy valaki divatból egy magyar mondat felét más nyelvi szavakkal s szlengekkel tömi tele, attól még nem okos-művelt csak beszélni-magát kifejezni sem tudó suttyó.

Igaz az is manapság elég erősen, hogy azon helyeken csak "ennyi" az elvárt.

Így nézve, nem lesz gondod.

2018. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!