Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire visszataszító segítsé...

Mennyire visszataszító segítséget kérni egy beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Általában a Facebookos ismerkedéseim nem haladnak semerre. Ha kérem, hogy meséljen magáról az illető, akkor is pár mondat után kilőve minden téma. Talán én sem húzom ki, ameddig lehet. Utána meg marad a ,,Szia! Mizu?" Gáz lenne, ha megmondanám az illetőnek, hogy nem tudom, mi az, amiről hosszasan tudnánk beszélgetni és, hogy segítsen? Próbáltam találkozót kérni, hogy külső ingerek érjenek minket, de azt hiszem, leghamarabb áprilisban történne meg és addig ki kéne húznom valahogy.

2018. febr. 24. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Minek azon agyalni, hogy miről beszéljetek, ha meg is lehet kérdezni? xD
2018. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem az emberünkkel van a baj, akivel beszélgetsz. Ha igazán akarna veled foglalkozni, akkor tudna mesélni.
2018. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek egyet az utolsóval. Rengeteg olyan ember van, akiből dől a szó, de csak alapos "kínzás" után. Egyszerűbb, ha lehetőséget adsz neki diktálni a tempót. Ha meg unalmas, mondd meg neki, hogy verjen már magába egy kis életet plz, mert a jura korra emlékeztet, amikor jöttek a meteoritok.
2018. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor épp beszélgettem egy netes imserősömmel, amikor kifogytunk a témákból, szóval simán megkérdeztem, hogy "Na, kifogytam a témákból, most miről kéne beszélnünk? :D"

Aztán 1 perc múlva szidtuk a magyar oktatást, pedig előtte 2 perccel még az informatikáról beszélgettünk.

2018. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Énszerintem jó ötlet. De amúgy hátha ő se tudja XD Mert egyébként pörögne folyamatosan a beszélgetés- lehet.:)

Amúgy tehát tényleg jó ötlet énszerintem. Hogy őszintén megmondod, hogy szívesen kommunikálnál még vele, csak már nem tudod, miről. És hogy pl esetleg miről beszélgetne szívesen, mert te már kifogytál az ötletekből, témákból, témaötletekből. Vagy nemtom pl milyen megfogalmazásokban lehetne.

2018. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem azzal van a baj akivel irsz.Valòszinüleg õ nem szeretne velwd írni.
2018. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!