Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megérzem ha jön valaki?

Megérzem ha jön valaki?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan hogy olvastam itthon, telefonoztam stb., aztán egyszer csak felvillant bennem hogy jön anya. Rá 30másodpercel már hallottam a garázskapu nyitódását és megjött. Meg ma volt hogy hetes voltam suliba, a másik hetes már kint volt a táblánál én pedig random kimentem mert értztem hogy be fog jönni a tanár. 2másodpercel később bejött a tanár, a másik hetes meg kérdőn nézett rám hogy honnan tudtam. Szerintetek hatodik érzék?
2018. febr. 27. 20:26
 1/6 Inessential ***** válasza:
Nem és nem.
2018. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te vagy a mentalista.
2018. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezotéria kategória.

Ott talán igazat adnak neked.


Amúgy nem és nem.

2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek azért elég kiszámítható dolgok :D
2018. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer idősek otthonában önkénteskedtem, leküldtek egy közös ruhásszekrényhez pólóért. Csak félvállról mondták el, hogy hol van, de nemcsak magamtól odataláltam, hanem már azelőtt tudtam, hogy mit fogok kivenni belőle, hogy kinyitottam volna. Na erre varrjatok gombot :D


Egyébként én hiszek az ilyen megérzésekben. A férjem sokat jár újabban külföldre, teljesen random időpontokban jön haza, a macskája mégis már akkor elkezdi kapargatni az ajtót, amikor felszáll a repülője. Mindenki ismer olyan kutyát vagy macskát, amelyik megérzi előre, ha jön a gazdi. Ha az állatok tudják, mi miért ne :)

2018. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok rokonnal kapcsolatban, talán az auráját érezzük az egyénnek.
2018. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!