Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Első fesztiválomra készülök?

Első fesztiválomra készülök?

Figyelt kérdés
Sose voltam fesztiválon de most nyáron szeretnék menni de sajnos nincs barátom se ötletem hogy merre menjek.Lehet egyedül gáz lesz de mindenféleképpen kiszeretném próbálni!Tudnátok ötleteket mondani meg saját tapasztalatokat hogy hol voltatok milyen volt a hely stb?

2018. febr. 28. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék fesztiválozni, de egyedül nem hiszem, hogy nekivágok :/ Elét kockázatos.
2018. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első fesztiválom anno VOLT volt. Nem ismertem senkit, egyedül mentem, ott lettek ismerőseim, akikkel jóban lettem. Amúgy találkoztam olyanokkal, akikkel ismertem, jó érzés volt, de nem velük buliztam.

A Volt amúgy nagyon is kedvesnek számít az átlaghoz képest, bár azért már itt is kezd romlani a színvonal a régebbi világhoz képest.


Ami szintén kiváló ilyen kis idegen társaságokból közösséget kovácsolni, az az EastFest. Szerintem tök jó programokkal van ellátva, jól fejlődik, igencsak meglepett.


Persze számomra a legkedvesebb emlék az az alter fesztiválokhoz fűz, nyilván a zenei felhozatal miatt.

De pl Ördögkatlanon és Művészetek völgyében nem csak zenéről szólnak a dolgok, a Bánkitóban pedig egy ilyen kis kedves ballibes hangulat uralkodik.


Illetve ha budapesti vagy, vagy környékén élsz, akkor tudom ajánlani a Kolorádó fesztivált. Nadzson jó volt, és ott szereztem talán a legtöbb cimborát. Olcsó bérlet, remek underground fellépőkkel, finom kajákkal, szintén egy nagyon jól fejlődő kis alter fesztivál, egy csomó lehetőséggel és csodaszép környezettel.


De lényegtelen mit is választasz, az a lényeg hogy szeresd azt, amik ott lesznek. És meg fogod találni a társaságod. Koncerten, akár sörözés közben, vagy ha valaki behív egy cigibe.


Talán elsőre nem leszel a leglazább, de ha tudsz beszélgetni az emberekkel és picit is jófejnek tartod magad, akkor sima liba.

2018. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van!De muszáj kipróbálnom lehet aztán hozzá csapódok egy jó társasághoz :D vagy kínos lesz és haza megyek xD
2018. febr. 28. 23:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos választ!
2018. márc. 1. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Az East Festet én is ajánlom :D Ki tudja, lehet, hogy az idén màr én is egyedül megyek rá. Egyelőre úgy fest, hogy a barátaim nagy része idén vagy nem ér rá, vagy másba szeretné fektetni a pénzt.
2018. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen helyzetben vagyok.

Első fesztiválom lesz és sajnos addig úgy néz ki, hogy egyedül vágok neki.

Tegnapelőtt már a jegyemet is megvettem, ami nem volt olcsó.


20/F

2018. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Tavaly én Efotton voltam, ugyan ilyen helyzetben voltam mint te, első fesztiválom volt egyedül.

Nagyon sokan vannak ilyen helyzetben, könnyen lehet "sorstársakat" találni neten, facebookos csoportok is vannak ahol előre tudsz társaságot találni, így mégsem teljesen egyedül mész.

Nekem nagyon nagy élmény volt a tavalyi fesztivál, idén már az ott kialakult baráti társasággal megyek.

Egyébként tudom ajánlani az Efottot, viszonylag kisebb fesztivál, de nagyon jó a hangulata, és rengeteg program van a koncertek mellett, és az olcsóbb fesztiválok közé sorolható.


(Egyébként ha valaki Efottra keresne társaságot, csatlakozhat hozzánk :D)


20/L

2018. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ozorára megy valaki? :D
2018. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!