Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek azért, hogy újra...

Mit tegyek azért, hogy újra együtt legyek a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebben együtt voltam (fél éve történt ez), csak nem bírt várni az első szexre, és ezért én véget vetettem a kapcsolatnak. Nem láttam értelmét annak, hogy elveszítsem a szűzességem még 15 évesen. Azóta benőtt a fejem lágya, és rájöttem, hogy soha sem fogok így szeretni mást, mint ahogy őt szeretem. Szerintem ő az igazi, szeretnék újra összejönni vele. Volt a szakítást követően egy aprócska konfliktusunk, amiért mindkettőnk ki volt akadva, meg egymás szülei is, de utána bocsánatot kért tőlem a viselkedése miatt, és utána ki is békültünk. Azóta volt már egy kapcsolatom, viszont mivel nem éreztem iránta semmit, ott kellett hagynom, ezt találtam logikusnak. Segített nekem megtanulni egy csomó tananyagot, nagyon hálás voltam neki. Utána elkezdtünk beszélgetni, majd mikor elbúcsúztunk, rámírt, hogyha újra kell valami segítség, azonnal szóljak, nem tart idegesítőnek és analfabétának, bármikor segít nekem. Viszont az egyik haverja barátnőjének azt írta, hogy mégis nagyon idegesítem őt, majd megmutatta neki a beszélgetésünk is Viberen. Maga a lány sem tud már kiigazodni a fiún, hogy most mit érez, vagy mire gondolhat magában.

Szeretnék minél hamarabb választ kapni, nagyon fontos lenne, köszönöm szépen.



#szerelem #párkapcsolat #gyors segítségkérés
2018. márc. 1. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"Rámírt, hogyha újra kell valami segítség, azonnal szóljak, nem tart idegesítőnek és analfabétának, bármikor segít nekem. Viszont az egyik haverja barátnőjének azt írta, hogy mégis nagyon idegesítem őt, majd megmutatta neki a beszélgetésünk is Viberen."


Semmit ne tegyél érte....

2018. márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érdekesség az, hogy naponta többször is összefutunk, és sokáig nézünk egymás szemébe, messzebb távolságból.
2018. márc. 1. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:

""Viszont az egyik haverja barátnőjének azt írta, hogy mégis nagyon idegesítem őt, majd megmutatta neki a beszélgetésünk is Viberen. ""


Olyan buta vagy, hogy párját ritkítod! Neked nőtt be a fejed lágya, 15 évesen? :D

Ez mit is jelent? Most, hogy a csávó felvette a beszélgetéseteket és szid a hátad mögött, te nem nyakon vered egy palackkal hanem odamész és felkínálkozol neki? Ez nagyon érett gondolkodásra utal, valóban!


""rájöttem, hogy soha sem fogok így szeretni mást, mint ahogy őt szeretem"" - ez teljesen valószínű! Jövő ilyenkor már a nevét se fogod tudni.

2018. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áhhhh meghalok :DD 15 évesen benőtt a fejed lágya, de azért nem veszed észre azt, hogy hátad mögött kibeszél stb, és újra akarod kezdeni vele mert most megdugatnád magad, értem én :DD lehet nagy volt a szerelem de lehet hogy 1 hónap múlva másik sráccal leszel, aki több lesz nála a szemedbe :D
2018. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!