Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megesett veled olyan, hogy...

Megesett veled olyan, hogy utólag rájöttél hogy jobb lett volna a megérzésedre hallgatni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 10:03
 1/8 thoomas26 ***** válasza:
59%
Az igazi, mélyről jövő megérzések mindig a szellemi vezetőd és/vagy az őrangyalod sugalmai. A leszületésed előtt velük tervezeted meg az életed főbb körülményeit, eseményeit, stb., s miután leszülettél, s elfelejtettél ideiglenesen mindent, az ő feladatuk, hogy lehetőség szerint minden úgy is alakuljon, ahogy azt te eltervezted. Ezt persze a te érdekedben teszik - mint ahogy az életedet te magad is úgy tervezted meg, hogy az legjobban szolgálja a fejlődésedet. A segítőid munkáját többek között az ilyen mélyről jövő megérzésekben is tetten érheted - így javasolt rájuk hallgatni.
2017. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengetegszer, iskolaválasztás, emberek, munkahely, stb. Jókat "érzek", de lebeszélem magam, mert az eszem majd jobban tudja...
2017. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem probléma, ha eleinte nem sikerül.

Tanulj ebből az esetből és legközelebb figyelj oda jobban, tudatosítsd a megérzéseidet.

2017. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2017. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkivel előfordulhat, ahogy az is hogy a megérzésed tévútra vezet. Tanulj meg helyesen dönteni. Járj utána annak amiről döntesz vagy ha nem tudsz akkor készülj arra is hogy helytelen döntés esetén merre léphetsz tovább minél kisebb veszteséggel.
2017. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen,pasiknál éreztem azt,hogy azonnal hagyjam el,mert rosszak. Sajnos nem hallgattam ezekre. Aztán egyik este lázas lettem , feküdtem az ágyamban, és jött egy gondolat,hogy ha nem szakítok akkor örökre boldogtalan, és folyton beteg leszek . Szakítottam, azóta semmi bajom. Ennek 4honapja .22/L
2017. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 3 napos mákos lecsó válasza:
54%
Mikor összel a G2 vs F3 meccsre tettem, és 96%-kal vesztett a G2... Na akkor ostorosztam magam miért nem nyert az F3... Pedig éreztem ,hogy lesz valami.
2017. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
#6: [link]
2017. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!