Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találok magas képzelőerőve...

Pszicho88 kérdése:

Hol találok magas képzelőerővel rendelkező, spiritualitást kedvelő, kedves lányokat?

Figyelt kérdés

Üdv!


Társkeri oldalakon próbálkoztam és szórakozóheleken is, de nem találtam meg a számításaimat.

Hova gyűlik a kulturális réteg napjainkban?

TUdom, hogy a plázákba és egyéb helyekre, de engem a valódi kultúr réteg érdekelne, akiket az élet igazán fontos és tiszta szemlélete, tanai vonzanak.



2018. márc. 4. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Buddhista közösségekben?
2018. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
En pont ilyen vagyok, a bibi csak az, hogy már foglalt :D de attól még beszélgethetünk ha szeretnél :)
2018. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Járj nyjtott szemmel! Ha olyan lányt látsz, aki a telefonja helyett egy könyvet bújik, akkor ő lesz a te embered ( vagy asszonyod 😂😂😂)
2018. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A buddhista közösség egy nagyon jó ötlet volt.

Eleinte viccesnek tűnik, de elég jó ötlet.

Nem tudom, hogy vannak e női buddhisták, vagy csak férfiak.


"Járj nyjtott szemmel! Ha olyan lányt látsz, aki a telefonja helyett egy könyvet bújik, akkor ő lesz a te embered ( vagy asszonyod"


Sokszor odamentem könyveket olvasó nőkhöz, de vagy nem akartak ismerkedni, vagy pedig facebookon való társalgás után nem írtak vissza. Mindenki keres valami számára különlegeset, de sokan csak felszínesen szemlélik az életet és maguk is felszínes emberek, akiket a külsőségek és az aljas örömök vonzanak.


Gondolkodtam olyanban is, hogy elmenni nagyobb Hitgyülekezete rendezvényekre, de ilyenekre nem lenne időm és sajnos nm is vagyok pesti. Vallásosoknak nem tudok, hogy lenne külön társkereső weboldal.

Élőben rengetegszer ismerkedtem már, de eredménytelenül.


Picit elvont figura vagyok, mondhatni filozófus nőt keresnék, aki az élet bölcsességeiben, idézetekben merül el, illetve szeret könyvet, idézeteket, verseket írni.

2018. márc. 4. 13:23
 5/12 A kérdező kommentje:

Bár ez a könyvolvasás része, nem feltétel.

Nem tudom sokáig a figyelmem könyvekre irányítani, de imádok sportolni, elmennék falat mászni, színházba, 3D moziba, vagy bármilyen jó, érdekes fénykép, festmény, rajz kiállításra.

A probléma, hogy azok a netes oldalak, amik társkeresési céllal jöttek létre elenyésző komoly gondolkodású embert tudnak összehozni egymással.

2018. márc. 4. 13:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az emberek rossz kapcsolatokban élnek, rossz környezetben és amint találkoznak egy kedves, figyelmes, odaadó, érdeklődő és szeretni tudó emberrel, ők is rájönnek, hogy eddig milyen szarul is éltek, de képtelenek elengedni az eddigi rossz életüket és váltani, hanem újabb hibák elkövetésére és tévutakra vágynak. Van aki felismeri és mer változtatni az életén és vannak, akiknek ez a színvonal magukhoz mérten is megfelel.
2018. márc. 4. 13:32
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom de neked nagyom komoly feltételeid vannak a nők felé szóval igazán nehéz lesz párt találnod. Egyszer volt dolgom egy hasonló elvont figurával mint te és addig tevékenykedett, amíg teljesen el nem mart magától.

Szóval lehet hogy nem a kritériumaid alapján kéne párt keresned, hanem hagyd hogy elkapjon az érzés. Mondanám hogy egyszerű de nem az:(

2018. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Engem már elkapott az érzés, de még a gondolat is. :)

A kritériumaimban semmi meglepő sincsen.

Annyi, hogy az emberek tévutakon járnak sé különféle problémákkal küzdenek és ezt az alantas életvitelt választották, mert ez a könnyebb. Nyilván nem hibáztathatok senkit, de nekem egy más életminőség kell. Nálam nem az az intelligens, aki kirakja a luxusnyaralásáról, vacsorákról, meg a csodaszép 50 ezres huháiról a fotókat a közösségi oldalakra, hanem akire ha ránézek, vagy beszélgetek vele, akkor érezzem azt, hogy végre egy emberi lény értékekkel, akivel jó lenni, aki elfogad, megért. Ezek alap dolgok, nem elvárások.


Az elvárás az, amikor valaki külsőgek alapján szab feltételeket, vagy pénzügyileg. Remélem tudtam segíteni.

2018. márc. 4. 14:16
 9/12 A kérdező kommentje:

"Sajnálom de neked nagyom komoly feltételeid vannak a nők felé"


Nekem önmagam felé vannak feltételeim.

Az önbecsülésem a megfelelő szinten van, nem a béka fenke alatt, mint sok nénél, akik panaszkodnak, hogy kihasználják őket. Választhatsz, saját belátásod és értékrended alapján. Mindenki választhat. Vagy egy felszínes kapcsolatban él, vagy sanyargatott lesz, vagy felismeri önnön rejtett és tiszta énét, amit eddig elfedett és megpróbál önmagához hűen élni. Egyébként pedig nem kell, hogy 2 ember között szerelem első látásra szülessen, a jó dolgok nehez, rögös úton válnak valóra.

2018. márc. 4. 14:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbálkozz olyan helyeken,ahova te is szivesen jársz. Te,mint művelt,intelligens ember,hova jársz? Ott lesz a hasonló nő is,nem? Így logikus. De egyébként akárhol találhatsz,csak oda kell figyelni. És attól nem lesz egy nő intelliges hogy könyvet olvas telefon helyett. Mondjuk én hangoskönyveket hallgatok utazás közben,a telefonomon,míg más lányok mondjuk a Szürke ötven árnyalatát olvassák könyv formájában. Az mivel jobb? :D

A baráti körben,ismerősök ismerőseinél is előfordulhat hogy van hozzád hasonló érdeklődésű személy. Eseteleg közösségi médiákon is előfordulhat. Olyan is volt már hogy egy teljesen átlagosnak hitt ismerősömről kiderült a facebook megosztásaiból, hogy ugyanazt a könyvet olvassa,és ugyanazokat a filmeket szereti . így tudtunk jobban ismerkedni.

2018. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!