Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16éves vagyok mondják h nem...

16éves vagyok mondják h nem nézekki 16évesnek inkább13-14-nek lehetséges hogy épp emiatt utasítanak vissza? Kb 174cm magas vagyok vékony testalkat, átlagosnak mondanám magam higénikus vagyok Velem van baj? Önbizalmam már sajnos nincs

Figyelt kérdés
Lànyok,szerelem,
2018. jan. 11. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg veled van a baj, de nem feltétlen a külsőd miatt.
2018. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni és önfejlesztéssel, önszeretettel foglalkozni. Keress utána a szavaknak, ha esetleg nem értenéd, hogy mit jelentenek. Nagyon sok cikk, könyv és videó van fent a neten.
2018. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy 16 vagy és csak 15 és félnek néznek , az nem probléma.

Sőt ha valaki 30 éves és csak 25-nek nézik az se baj.

Még a szerelemmel se késtél el.

2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok és kérdezték már tőlem, hogy tudom-e melyik középsuliba akarok majd menni. Ez van, ilyen az élet. Nem hiszem, hogy a külsőd a probléma, mert én a kinézetem ellenére férjnél vagyok.

Az, hogy vékony vagy, meg egyáltalán nem egy fő szempont.

2018. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!