Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szocializálódjon az...

Hogyan szocializálódjon az ember Budapesten, ha nem ismer senkit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel. 27 éves srác vagyok, nagyon.max 2 embert ismerek itt fent, na de rajtuk sem lóghatok mindig. Eljarok egyedül ide oda, de nem az igazi. Járok edzeni de túlságosan ott sem lehet haverkodni stb.

A kérdésem az, hogy hogyan kerüljek társaságba. Jobb híján nőkkel randiappokon ismerkedek, de ez igen változóan működő.

Ha szégyen ha nem egyedül és magányosnak érzem magam.



2018. márc. 4. 19:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi , nem akarom feladni!
2018. márc. 4. 21:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Talán nem neked, de másoknak még hasznos lehet.


Én is voltam fél évig Pesten. Egy ismerősöm volt az elején.

Ő bemutatott egy ismerősének, ő is bemutatott vkinek stb.


Amit én ajánlanék: a kiállítás megnyitók, ami heti 1-2* van Pesten, ahol egy pohár bor és pogi mellett 20-70 ember vegyül. Csak meghívót kell szerezni vagy venni.


Persze a járvány miatt kevesebb van most.

Jelen helyzetben az online ismerkedés a favorit, de nem a direkt társkeresőket kell látogatni, hanem a fórumokat és komment szekciókat. Ezek a helyek, ahol a téma miatt könnyebb ismerkedni, és több eséllyel hasonlóakkal találkozni. És egy sekélyes ismerkedés helyett érdekesebb beszélgetésre vagy vitára lehet számítani.

Min. hét ilyen kérdés van itt: Hogyan szocializálódjak? Ez a hét ember miért nem beszél egymással? Egymást közt már csak nem nehézkes a kezdeményezés, ha hasonló problémáik vannak.

2021. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!