Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesti egyetemistaként a...

Budapesti egyetemistaként a bulizáson kívül hol lehet még ismerkedni?

Figyelt kérdés
A kultúráltabb környezetet preferálom,amúgy semmi bajom azokkal, akik buliznak, egyszerűen annyi, hogy nem az én világom. Van valakinek valami jó ötlete erre?
2018. márc. 5. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Mi egyetem alatt sokat jártunk kiállításokra, múzeumokba, különböző design eseményekre (wamp), kávézókba. A bulizás, az egyéb szabadidős programjainknak csak maximum a 15-20%-a volt.. :)
2018. márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cheli válasza:
67%
Az erdeklodesi korodnek megfelelo rendezvenyeken fokepp kialitasokon, ha esetleg nincs ilyen jelenleg akkor tulajdonkeppen barmilyen hely megfelel csak arra ugyelj hogy ne zavard az adott szemelyt vagy szemelyeket. Ha megtudod szolitani az ismeretlen embereket akkor nem fogsz unatkozni egy percetsem. Budapesten nem tudom hogy hogy mukodnek ezek a dolgok de nalunk miamiban barkit meghivhatsz egy kavera. Ahogy a mi egyetemunkben is nyitottak az emberek ugy szerintem a tiedben is. A collegiumok remek valasztasok ismerkedesre nalunk nagyon nepszeruek. Sok szerencset es kellemes idotoltest!
2018. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj nekem!


Egy másik magányos egyetemista

2018. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én simán szemináriumon is szerzek új ismerősöket, amikor ismeretlenül megyek oda, mindig random beülök vki mellé, és többször megkedveljük egymást.

Emellett diákszervezetek, szakkolik, előadások, nálunk pl vannak társasestek is..:)

2018. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, ment a zöld :)


Mióta elkezdtem az MSc-t, nagyon sok szaktársammal jóba lettem, BSc-n volt kb 2-3 ismerősöm, akikkel jóba lettünk. Nagyon fura. Lehet, hogy a családias jelleg segített hozzá ehhez, de nagyon örülök neki. Többször is felmerült, hogy beüljünk valahova órák után, de sajnos mindenki elfoglalt (én is). Na majd biztos lesz jobb :)

2018. márc. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!