Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként mikor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistaként mikor lesz majd időm ismerkedni/csajozni?

Figyelt kérdés
Még gimnáziumban vagyok, jövő szeptemberben megyek egyetemre.Elég sok időm van, mindennap du. 3-4 órakor már otthon vagyok, alig kell tanulnom. Viszont majd egyetemen átlag 5-6 órakor van vége az előadásoknak, aztán még ott van a házi, a felkészülés a vizsgákra. Keresem a párom, és félek, hogy ha nem találom meg addig, akkor nem lesz időm ismerkedni. Ti is írhattok esetleg saját tapasztalatot, az is érdekelne, hogy ki hogy oldja meg a barátnőjével a találkozást, mennyire jut rá idő. Köszi 18f
2012. dec. 6. 19:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Villamosmérnökire mennék ha valakit érdekel:)
2012. dec. 6. 19:50
 2/11 anonim ***** válasza:

gólyatáborba suli előtt mindenképp menjél el azt tudom ajánlani ! ;) majd pedig ősztől legyél ott az egyetemi bulikban/rendezvényeken és ott tudsz ismerkedni ! ;)

én most kezdtem az egyetemet szeptemberben ha van kérdésed írj.. 20/F

2012. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesz időd bármire amikor szakítassz magadnak...
2012. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok,, ehh villamosmérnökin szinte alig lesz időd sajnos azt kell mondjam.. volt osztálytársam (akivel nagyon jóban voltam ) oda ment bme-villamosmérnöki és tanévkezdés óta egyszer láttam olyan nehéz és baromi hajtás van vért izzad.. van hogy este 7-8-ig leszel bent.. így nem tudom hogy lesz esélyed...
2012. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 GrimmjoWwW ***** válasza:
nem kötelező bejárni minden 1es előadásra
2012. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok egy ideje a BME-n villamosmérnökként, hát, nem bővelkedik a kar lányokban. Előző barátnőmet tesin ismertem meg, az egy vicces történet, egyébként bulik, gólyatábor, más karokkal közös szervezésű programok, meg egy kis "saját fej után járás" tudja növelni az esélyeket. Időd lesz, attól ne félj.


Mostani barátnőmmel már 9 hónapja együtt vagyunk, de vele sajna csak hétvégéken tudok találkozni, ez így nem a legjobb szitu ebből a szempontból...


21/F

2012. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"nem kötelező bejárni minden 1es előadásra"- de nem ezekből kérnek számon többnyire? megbukni se szeretnék:D
2012. dec. 6. 20:03
 8/11 walk w1th mee ***** válasza:
Ha jól gondolom te szűzen fogsz leérettségizni xD
2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GrimmjoWwW ***** válasza:
Igen abból fogsz, de ha megkéred az egyik egyetemista társad, akkor lemásolja neked az anyagot, mert abból kapsz számonkérést amit elmond, és ha valaki a csoportból tud jegyzetelni nincs más dolgod mint elkérni és bemagolni... Gondolkodj már.
2012. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
haha, örökösen azt csinálhatod, ha akarod:D az egy nagy buli:DDDD
2012. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!