Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egyetemistaként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyetemistaként fiatalabb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok, de sajnos gimis körökben már nem vagyok benne, így ott nem találhatok magamnak senkit. Szórakozóhelyek világa nem nekem való, ráadásul be sem engedik őket.
2015. nov. 17. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan hany eves vagy es hany evesekre gondoltal?
2015. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és 14-17 évesekre.
2015. nov. 17. 02:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy gusztusod van hallod-e. :D

Alig vártam, hogy kinőjem ezt a korosztályt...

Egyébként elég nehéz ügy. Esetleg iskolás ismerős által, közös baráti kör. Más nagyon nincs.

2015. nov. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedomaci xD
2015. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Diákmunkán esetleg ismerkedhetsz.De ilyen fiatal korosztálynál számolnod kell a szülőkkel is.Jobban jársz ha 18 évest keresel.Menj oda a nőgyógyászatra és szólítsd meg a lányt, aki kifelé jön, hogy van-e itt gyógyszertár a közelben mert fájdalomcsillapítót akarsz venni például.
2015. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Közös ismerősök által, esetleg neten. Vagy ahogy nekem sikerült: itt gyakon xD
2015. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
keress egy veled egykorút, aki szintén későn érő típus, ne ezzel a "belül én is tizennégy vagyok" indoklással gyere :)
2015. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Peaches&Cream,Up,Instant stb..ezek mind tele vannak velük,miből gondolod hogy nem engedik be őket? :D Látszik hogy még sosem voltál szórakózóhelyen,ok nem a te világod,de egyszer próbáld ki
2015. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha 19 vagy, a 17 éves csajszi tényleg nem túl fiatal. Két év az ennyi idősen sem sok.

De 14?

14 éves lány még ne járjon fiúkkal és ez nem maradiság.


Amúgy pedig, hogy későn érő vagy az egy dolog.

De az miért jelenti azt, hogy ilyen fiatal lány kell neked?


Két teljesem más eltérő dolgot keversz.


De mondom, 19 évesen 17 éves barátnő, teljesen normális.

2015. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha bármiben kompetens vagy, mehet előadást tartani gimikbe.
2015. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!