Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változhatok meg?

Hogyan változhatok meg?

Figyelt kérdés

Nagyon megszeretnék változni!és legfőbb képen belülről.

Egy kedves,őszinte lány vagyok,jó szÍvű,soha sem tudok semminek és semmire nemet mondani(ez persze nem szó szerint)remélem értitek a lényeget...

Szóval nem csak ilyen szeretnék lenni hanem bátor,magabiztos,aki tud nemet mondani és senki nem határóza meg az életemet,és félek az emberek véleményétől,mindig az emberek kedvében akarok járni...de van amikor számomra ez az egész nem jó! én mindig is okosnak véltem magam,mindig észre veszem ha valaki hazudik vagy rosszat akar...és közben úgy érzem magam mint ha különc lennék,nem vagyok maga biztos, vannak barátaim minden ilyesmi,csak nagyon eltérek tőlük...magabiztosak,bátrak közben kedvesek is, tudnak nemet mondani,és sokakat nem érdekli más emberek véleménye.Hát én is ilyen akarok lenni,ne csak kedves őszinte...ez unalmas,és ők is unalmasnak vesznek gondolom én,vagy is én érzem magam unalmasnak...remélem értitek a lényeget. persze mindenki normálisnak nézz és úgy is viselkedek,de valahogy más akarok lenni!nem a szokásos lány (nem merem elmondani másnak a véleményemet)a külsőmmel nincs semmi baj normális az alakom,és szépnek is érzem magam és sokan mondják is,de közben az ellentkezőit érzem...a szépség nem segit hogy magabiztosabb legyek...de soha senki nem mondta hogy unalmas vagyok vagy hogy nem vagyok magabiztos vagy bátor.

Én érzem Így magam,..mindig is a normális lányt adom aki kedves is megminden .egyszóval nem ön magamat adom... még a barátaimnak sem tudom ön magamat adni senkinek és ez annyira rossz érzés,és félek az emberek véleményétől,meg szeretnék változni hogy ne Így érezem magam,senkinek sem szokatam erről beszélni,nagyon elkeseritő érzés

Még a hajamat is levágattam avval a célal hogy változni akarok,de nincs amin változtasak csak is magamon,és nem külsőleg...szóval ennyit szeretnék elmondani,és ha van vagy volt vlk ilyen helyzetben az Írjon...nagyon rossz ha nem tudom ön magamat adni (itthon igen)Gondoltam veszek ruhákat és változtatok stilust...de nem azon van a lényeg...és ez az egész az én véleményem senki nem szólt meg ezekért a dolgokért...magamat érzem Így ahogy és nem más! Kicsit hosszú lett és rosszul fogalmaztam de remélem értitek:) 16/L



#hiány #Batorsag #ön bizalom
2018. márc. 17. 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
És Írjon privátba aki volt már Így,és persze ezt senki nem tudja hogy változzak meg...ezt saját magam tudom eldönteni (vagy sem)
2018. márc. 17. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom min mész keresztül, de hidd el csajszi minden a fejedben dől el.

Nincs más mód :(

Erősnek kell lenned

14/f

2018. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és pontosabban mire gondolsz?
2018. márc. 18. 23:29
 4/4 anonim válasza:
Sok fiatal van a helyzetedben, 16 evesen en is ebben voltam. Nincs veled semmi baj. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Ahogy irtal magadrol, egy igazi kincs vagy. Maradj ez a kedves lany olyan sokaig, amig csak lehet. Majd jönnek a pofonok, csalodasok, csunya emberek, akkor majd ugyis valtozni fogsz. Muszaj lesz. Addig is elvezd a fiatalsagodat, mosolyogj, es tudd, különleges es egyedi vagy, az összes jo es rossz tulajdonsagoddal együtt. Mint mindenki mas. Ugy vagy jol, ahogy vagy, csak probald meg jol erezni magad a börödben, mert mas böreben nem leszel boldog...
2018. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!