Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha van valami problémád akkor...

Ha van valami problémád akkor azt kibeszéled valakivel vagy magadba tartod és majdlesz valami alapon megoldódik valahogy?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
inkább magamba tartom
2018. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamban tartom. Nincs olyan ember, akiben megbízom annyira, hogy elmondjam neki.
2018. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Általában magamban tartom, de én nem vagyok annyira jó ebben, ami a szívemen, az a számon, ha a párommal vagyok és nehéz az élet... Azért kímélem, mert ő kevésbé bírja a nehézségek tudatát, mint én.


A személyesebb problémáim pedig csak magamra tartoznak. Bár ha az étkezésemről és a fogyásomról (vagy annak hiányáról van szó), az is óhatatlanul eljut a páromig, főleg, amikor ebédelünk, túlságosan benne van a fejemben.


Nem értem a kérdésben, hogy "majd lesz valami" alapon megoldódik... Miért kéne így megoldódnia? Nem az a normális, hogy bennem van, én gondolkodom rajta s én teszek a megoldásáért?

2018. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha apróságok, akkor azokat kiadom magamból, mert tudom, mit hoz ki belőlem, ha nem teszem és hagyom felgyűlni.

Ha valami nagyon komoly gond van, arról általában hallgatok.

2018. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lesz attól könnyebb, hogy valakire ráömlesztem a problémámat, egyedül akarom feldolgozni, megoldani, ha lehetséges, és nem beszélni róla. A környezetem észre sem veszi rajtam, hogy sokszor belül nagy küzdelmek, vívódások és nyomasztó terhek vannak. Nem az ő dolguk, miért szívnám ezzel az ő energiájukat.. Kevés ember az, aki igazán ismer, és látja a szememben, hogy baj van, ha esetleg rákérdez, akkor sem szoktam terhelni őket, talán csak tényeket közlök, mert nem vágyom sajnálatra.
2018. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Megbeszélem a barátaimmal (mert nekem vannak😘😂)
2018. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez legtöbbször a hangulatomtól és a problémától függ.

Van amikor másra se vágyok, csak, hogy kiönthessem a szívemet a barátaimnak, de vannak olyan problémák is, amiket vagy túl jelentéktelennek tartok ahhoz, hogy megemlítsek másnak is, vagy pedig túl személyesnek, és így senkinek se szeretném az orrára kötni.

2018. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
Általában magamban tartom. Ezt szoktam meg, kiskorom óta ha problémám volt és elmondtam akkor még én voltam a hibás nemhogy segítettek volna. Így szépen megtanultam hallgatni. Mostanában már néha kérek segítséget de csak nagy küzdelmek árán bököm ki hogyha bajom van, inkább egyedül próbálom megoldani.
2018. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben magamban tartom.

Van néhány barátom, akik nem laknak közel, szóval ritkán találkozhatunk. Nekik jellemzően kiszoktam magam beszélni találkozón, mert látom rajtuk, hogy valóban foglalkoznak velem.

A többi embernek úgy érzem, hogy felesleges elmondanom bármi komolyabbat. Nemrég volt egy olyan időszakom, hogy rengeteg ember felé nyitottam. Teljesen felesleges volt. Egyszerűen az emberek 99%-a nem érdemli meg, hogy akárcsak fél percet is adjak magamból nekik. Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, de így érzem.

2018. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt, hogy kibeszéltem, nem érte meg. Volt, hogy magamban tartottam, nem érte meg. Volt, hogy tomboltam: ez részben megérte.

Nem tudom, hogy mi a legjobb megoldás.

2018. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!