Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Nem...

Fitymaszűkületem van. Nem tudom hátra húzni sehogy sem. Elmenjek urulógushoz vagy megoldódik magától?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Jönnek majd a jobbnál jobb technikákat ajánló emberek, hogy húzogasd és rendbe jön, de mégis az volna a legtisztább, ha elmennél az urológushoz. Csak ennek az a hátránya, hogy tűt szúrnak a jancsiba.
2017. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lankadt állapotban sem,egyáltalán?
2017. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Egészség kategória, nem szexualitás.

Ez nem olyan probléma ami magától megoldódik. Ezt a gondot már a higiénia megtartása érdekében is érdemes minél sürgősebben kezeltetni.

Kenőccsel illetve "tornáztatással" is lehet kezelni, pár hónap alatt sokat javul. Kényes és sok időbe telik, de legalább működik. Ott van a rutinműtét lehetősége is, csak ne engedd körülmetéltetni magad ha nem szeretnéd. Maga a műtét nem fájdalmas, csak kellemetlen. Amíg gyógyul (egy-két hét) addig fájni fog.


Tehát az urulógus elkerülhetetlen. Ha tudod normálisan tisztítani, akkor nincs nagy gond, így is lehet szexelni és elkerülheted az orvost, de nem éri meg...

2017. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Minden elhalogatott napot meg fogsz bánni, hidd el... Ess túl rajta minél előbb. Én is paráztam, de ha akkor nem parázok kicsit akkor most nem lenne szexuális életem.

20F (15évesen műtöttek)

2017. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

14 éves kortól egyedül elnehetsz urológushoz;beutaló nem kell,tb kàrtyát,személyit kell vinni.


Ha szinte semennyire se tudod hátrahúzni jobb,ha elmész urológushoz.


Hány éves vagy?

Mennyire tudod a fitymád hàtrahúzni ha lankadt éd ha merev a péniszed?

2017. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet gyerekkorba elvégzik, nagy hiba, hogy eddig elhúztad. SOS doki
2017. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!