Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a velemenyed a tetovalt...

Mi a velemenyed a tetovalt emberekrol?

Figyelt kérdés
Beszelhetunk nehany centis, illetve nagyobb meretu mintakrol is. Kinek mi a velemenye ?:)

2018. márc. 20. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmi, ugyanolyan emberek, mint akiken nincs tetoválás, ez pont nem olyan dolog, ami elárulna bármi fontosat az emberről. Maximum magáról a tetoválásról van véleményem.
2018. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Semmi különös. Ha nekik tetszik akkor más embereket miért zavarná?
2018. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Én kicsit menőbbnek tartom őket, de csak, mert én is szeretnék és mindig másra kell a pénz, meg annyi mindent, hogy nem tudok dönteni. Persze az is más, ha tucattetkó, mint a lepke, szív, horgony stb., de egy szép egyedi tetoválás nagyon jól tud mutatni. Meg eleve, én rock rajongóként bírom a tetovált embereket.
2018. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Magánügy . A lélektani háttere mögé érdemes betekinteni annak aki varratja magát és tele rakja fémekkel a testét .
2018. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Butának tartom a tetováltat és csúnyának a tetoválást.
2018. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
nincs róla véleményem, tekintve, hogy a rengeteg embernek van. van akit utálok közülük, van aki a barátom, meg még tesóimnak is van. ezek után egy általánosító válasz nem ér semmit.
2018. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Annak ellenére,hogy nekem van nagyon jószívű,szolid,becsületes,rendes férfi ismerősöm,aki agyon van tetoválva,én nagyon visszataszítónak találom.

Pszichés vonatkoztatásban valamifajta kompenzálást gondolok az tetovált illetőnél,aki csak ilyen formában tudja magára felhívni a figyelmet.

Az izompólós pr0li változatától meg egyenesen hányok.

Meg hát ez divat is lett,majmolják egymást az emberek,megy a "ki a keményebb lazacsávó" verseny.

Nőknél,lányoknál is valamifajta k.-vás magamutogatós stílust látok benne.

A szép,egyszerű de nívós,letisztult visszafogott stílus jön be nekem embereknél,autóknál,lakáskultúránál,stb.

Amit leírtam,az a saját véleményem,nem akarom ezzel megbántani a tetkósokat,nyilván nekik meg az tetszik.

2018. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Van grafikus ismerősöm, aki saját mintáját varratta magára. Sajnos látszik, hogy Magyarországon még mindig dívik a kicsit egyszerűbb emberekre jellemző furcsa előítélet, ha tetoválásról van szó.

Németországban volt mérnök kollégám, aki szénné volt varrva, szerintem világlátottabb és műveltebb ember, mint az ide írogatók többsége. Mondjuk ott nem is hisztitek a kinézetén, a tudása számított.

2018. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
67%
Így amblokk semmi. Ha tetszik a tetkója akkor megnézem, ha nem akkor nem. Véleményt max a tetkójáról tudok alkotni, nem az emberről. Ahhoz meg is kéne ismerni.
2018. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretek általánosítani, de alapvetően pronyóságnak és ostoba majomdivatnak tartom a tetoválást, mert a legtöbben képesek valami irdatlan baromságot, vagy üres közhelyességet magukra varratni.


De nem ítélem el a tetovált embereket, félre értés ne essék, az "örök" viszonzatlan szerelememnek is van tetkója.

2018. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!