Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy csinos nő "tudatosan" használja a vonzerejét a férfiakkal való kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Ezen nem a kacérkodást értem, hanem azt, hogy tisztában van azzal, hogy milyen hatással van a férfiakra, és él ezzel a hatással, ha nem is teljesen "tudatosan".

2017. aug. 28. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ravasz, de jol csinalja.
2017. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem tudatosan csinálja, akkor arról nincs semmilyen véleményem, mert az embereket a tudatos cselekedeteik, választásaik alapján ítélem meg.


Viszont aki tudatosan csinálja, azt megvetem. Utálom a számító, az embereket sakkbábukként manipuláló embereket, akár nők, akár férfiak. Aljas, rongy embereknek tartom őket.

2017. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehetőségek:

1. Megerőszakolják. (agyonverik)

2. Agyonverik. (megerőszakolják)

3. Elrabolják, és prostitucióra kényszerítik. (majd agyonverik)


Az utóbbi esélyesebb. (mert, aki a tűzzel játszik megégeti magát)

2017. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hármas: normális társaságban gopndoltam, ahol nem szokás erőszakoskodni.
2017. aug. 29. 00:16
 5/14 A kérdező kommentje:

Kettes: igen, ez is érdekes ebben, hogy mi számít manipulációnak és mi nem.

Szerintem az ilyesmi nem feltétlenül manipuláció. Pl. szeretné, hogy kellemesen érezd magad vele, hogy bizalmasabb legyen köztetek a kapcsolat, ilyesmire is lehet a vonzerőt használni szerintem.


Egyébként férfi vagyok, szóval ezeket kívülről nézem :-)

2017. aug. 29. 00:18
 6/14 anonim ***** válasza:

#3 ez legfeljebb az ostoba tinilányokra igaz.


Amikor felnőtt nők (vagy férfiak) csinálják ezt, általában azok viszik a legtöbbre. Mármint a siker, vagy a hatalom mércéjével mérve. Mert erkölcsileg lenullázzák magukat.


Az ember sem az intellektuális, sem a testi adottságait nem azért kapja, hogy más embereket megvezessen általuk. Aki ezt teszi, az nem hálás.

2017. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy ügyes.
2017. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ... van, aki tudja hogy szép, de csak ennyit tud. Az a p*csa, nah ők megforgatják a kést rendesen... Meg van aki szép és intelligens, hozzájuk meg egy pasi se mer közeledni komolyabban, esélyt se kapnak a kés forgatásra... Ha férfi lennék az első verziótól jobban félnék és bátran nyitnék a második felé... Sajnos ez ma fordítva van.
2017. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem bármi, amit te tudatosan, és szánt szándékkal úgy akarsz hatást gyakorolni a másikra, hogy az a másikban ne tudatosuljon, az manipuláció.

Az, hogy ezzel jó célod van-e vagy sem mellékes, mert alapvető morális elv a szállóigével ellentétben, hogy a cél sohasem szentesítheti az eszközt.


Én is férfi vagyok, de mégsem állítom, hogy kívülről személem a jelenséget, mert bármerre nézek, a férfiak közt is csak érdek"barátságok"at látok, ami ugyanerről szól valahol.

2017. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

kilences: köszi a választ.


én szerencsére ismerek önzetlen embereket, a barátaim többsége az, még az is, aki azt mondja magáról, és másokról, hogy mindenki önző...


sztem ebben nincs benne feltétlenül, hogy nem tudatosul a másikban... szóval ha tudja, hogy tudom, hogy "kellemeskedik", az nem feltétlenül zavarja...


amúgy Goethe mondta, hogy a világ a felszínen csupa önzés, de jobban nézve működik benne vmi mélyebb harmónia.

2017. aug. 29. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!