Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanában olyan ismerőseim...

Mostanában olyan ismerőseim követnek be Instagramon, akikkel életemben nem beszéltem, vagy nem voltam velük különösen jóban mikor osztálytársak vagy évfolyamtársak voltunk. Szerintetek miért érdekli őket mi van velem?

Figyelt kérdés

Van pár barátom, őket én követem, ők is engem. Nagyon sok külföldi ember is bekövetett.

Egy hete megváltoztattam Instán a nevem (eddig is a rendes nevemen voltam fent, csak rövidítéssel), és amióta rendes nevem látszik nem csak pár ismerősöm követ be, hanem egy nap kb 5. Ők igazából Facebookon is ismerőseim, de nem vagyunk még olyan kapcsolatban sem, hogy az utcán egymásra köszönjünk.

Leginkább általános iskolai és középiskolai volt osztálytársak, és a városomból emberek követtek be.


Ti mit gondoltok hogy hogy kíváncsiak a privát instagram profilomra?

Észrevettem ha csak azt követem vissza akivel jóban vagyok, a többiek akkor sem követnek ki..


Légyszi ne nézzetek hülyének, csak tényleg kíváncsi vagyok

más mit gondol erről, mivel viszonylag kevés ember kedvelt mindig mindenhol, ezért furcsának tartom most ezt az érdeklődést.


20L



2018. márc. 22. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram nem olyan mint a Facebook. Itt nem csak ismerősök követik egymást, hanem nagyon gyakran vadidegenek is. Akinek ez nem tetszik, az privátba rakhatja a fiókját és csak annak a követését fogadja el, akinek szeretné.
2018. márc. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. És hogy ha Facebookon ismerősök vagytok akkor gondolom úgy gondolják hogy Instagrammon is lehettek.
2018. márc. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt aztán jól túlreagáltad. Nem érdekli őket, csupán van olyan funkció, hogy egyszerre bekövetsd a facebook ismerőseidet egy gombnyomással. Meg sem nézik, hogy kit követtek be, nyugi. A másik eset, amikor csak azért követnek be, hogy visszakövesd őket. Ez nem arról szól, hogy annyira érdeklődnek. Insta alapján amúgy se lehet tudni, hogy mi van az életedben, ha igazán érdekelnél valakit, írna.
2018. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!