Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lesz valaki olyan...

Mitől lesz valaki olyan népszerű, hogy odamennek hozzá a szünetben az osztálytársak?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban pár olyan gyerek aki közepesen néz ki, nem is beszél egyfolytában, semmit nem csinál és mindig köré gyűlnek. Bár olyan közösséget is ismerek ahol egyik gyerek kiabálva beszél, be nem áll a szája és ezzel a legnépszerűbb.
2013. szept. 6. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kisugárzás illetve feltűnési viszketegség.
2013. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pénzt oszt.
2013. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Pasiban.


Állatában az ilyen sötét bunkó akinek minden második szava a b meg és a szexen kívül semmi nem érdekli.

Ja és persze ö már "megfektette a fél országot".


Ha rajongókra vágyik beleköt egy nálánál gyengébbe akit jól megver.

Ettől mindjárt ö lesz a helyi menő csávó és a többiek körbe ugrálják h huuu meg hááá te vagy a király.


Jellemzője még h valamilyen tiltott fegyvert hord magánál, pl boxert v viperát. Tanulni meg gondolkodni azt nem szokott hiszen ezen tevékenység túl mederöltető lenne a számra.


Elképzelhető h védelmi pénzt szed és a nála gyengébbeket zsarolja akik rettegnek tőle.


Csajban meg mimnél nagyobb rib.nc annál több pasi epekedik utána. Ö is ha népszerűségre vágyik összeáll a hmcs-vel és vele ku..ja magát.


Kb ez a népszerüségi színvonal manapság általános és közép sulikban.

2013. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nagyjából jó a jellemzése az utolsónak.

annyi nem stimmelt ezek közül rám míg sulis voltam,hogy nem volt jellemző a trágár beszéd,sem a megdugott nőkkel hencegés.

főleg az utóbbival egy igazi alfa sosem henceg.


a veréseket nem feltétlen a leggyengébb kapta,hanem inkább a másik osztály hmcs-je,nyilvánosan.


fegyvert,kést viperát jellemzően a kisebbségi érzésű megfélemlített hordtak maguknál,megintcsak nem az alfák.


de az stimm,hogy a kakaóstej,kóla és a szendvicsek be voltak húzva rendszeresen és aki nem akart áldozattá válni annak időnként oda kellett jönnie a csoportomhoz jópofizni.

2013. szept. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Gondolom az nem rendes bunyó hanem inkább csak megfélelmítettek laza ütögetése, hisz egy rendes verekedésnél azért törnek a csontok is.
2013. szept. 7. 03:55
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy van ez az ilyen sulikban, a lúzereknek nem jött be az apjuk vagy a bátyjuk vagy akárkijük, meg a tanárhoz sem mennek oda csak szomorú arccal tűrik olyan hülyék?
2013. szept. 7. 04:00
 7/21 A kérdező kommentje:
Ahova én járok ott erősek közé tartozom, de ha lekevernék egyik gyereknek egy pofont nagyon nagy műsort csapna az ofő, meg a haverjai is összeállnának ellenem 6-an minimum kiabálni rám és nagy balhé lenne. Ha meg rendesen verekednék egy erősebb arccal az is úgyis küzdősportol, ott valakinek biztos eltörtének a csontjai, az nem úgy menne hogy csak lazán ütögetem, lökdösöm, ő meg szomorú arccal nézi.
2013. szept. 7. 04:07
 8/21 anonim ***** válasza:

3-a vok.


Nem tudom te hova jársz de én megfordultam pár helyen és állatalbános tapasztalatom h 99%-ban lesz.rjaák h mi van az emberekkel.

Felveszik utánunk az állami pénzt amiért eredetileg fel lettek véve.


Aztán ha rászakadna az ég v rá dobnának egy atombombát azt se venné észre senki.

Csak pár példa a waldorfból ahol 4 évig rohadtam.

(Am a többi is ilyen volt)


Viktor eltörte az Andris kezét. (súlyos testi sértés de no para) "Mire tanár: Meny fiam kérj tőle bocsánatot"

Amíg oda jártam 4 év alatt 7 tanár hagyta el az iskolát.

Ha valakinek el tűnt valamije. Az ö baja sose látta viszont.


Volt h a berendezést is szét verték szintén nem volt felelős, sőt egyszer még valaki ki is rabolta az iskolát.


Ja és a legjobb tanulás helyet miket csináltunk na mit, zsírkrétával rajzolgattunk, kapáltuk a krumplit, kellet euritmiázni (ilyen balett cucc).

Érted ezekre aztán feltétlen szükség van.

Persze a leszámolások meg amiket korábban írtam hetente simán előfordultak.


És fogadja őszinte részvétem mindenki aki intelligens v értelmesebb és nem egy sötét bunkó állat és jelenleg épp általános v közép iskolás.

Mert az intelligenciára ezeken a helyeken nincs szükség.

Sőt még neked lesz bajod belőle.

Igy aki normális lenne szintén átvedlik bukóvá mert ha nem részállnak.

Tudom mert nekem ezek mentek értségiig.


De itt is lehet olvasni számtalan hasonló story-t.

H terrorizálnak embereket, nem én találom ki.

2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja és azt lehagytam h ha van valami hobby-d szokásod ami más amit nem fogadnak el pl videojátékot játszol, nem vagy egy csajozós bulizós típus.

Azonnal kockának , melegnek bélyegeznek és szintén neked annyi.


Későbbi lehetséges következmények pedig a következők.


Minimum antiszociális lesz, de azon se csodálkoznék ha sortatgyilkos lenne, lehet még belőle nagyon agressziv v 0 önbizalmú megkeseredett egyén, hajlamos lehet az agrofobiára, (ez egy pánikbetegség), öngyilkosságra, depresszióra, mások nem emberszámba vevésére, le sza.rására ha így érthetőbb.

Különböző szenvedésbeteglégekre.


De az tuti h mindenképp, sérülni fog az önértékelése önképe.

A családon belüli agresszió egyébként ugyanezt váltja ki.

2013. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én egy közepes iskolába járok, itt még olyat sem láttam hogy valaki kapott egy pofont, a maximum ami volt eddig a fenyegetőzések. Lopásból, pofonból biztos osztályfőnöki órás 45 perces lecseszés lenne. Lehet hogy ez csak a főváros és vidéken, meg aljább fővárosi sulikban ahol senkit nem rúgnak ki a vadgyerekektől és vadszülőktől a tanárok is félnek.
2013. szept. 7. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!