Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire baj, ha...

Szerintetek mennyire baj, ha nem mentem vissza pár hónapja az orvoshoz? Az neg azt hiszi terhes voltam?

Figyelt kérdés

Elmentem, mert lázas voltam, rosszul voltam, meg már 2. hete hánytam napi szinten. Gondoltam kapok rá gyógyszert, de írt egy hányás csillapítót, meg gyulladáscsökkentőt. Ezeket be is szedtem, 4-5 nap múlva jobban is lettem. Az orvoshoz meg nem tudtam visszamenni, mert közben Pesten lett vizsgám az egyetmen, amire végre el is tudtam menni.

Viszont amikor ott voltam, állandóan azt kérdezgette a doki, hogy nem-e vagyok terhes meg azzal engedett el, hogy csináljak terhességi tesztet. Nem mondtam, hogy 95 % az esélys, hogy nem vagyok terhes... Most meg visszahallottam mástól, aki az asszisztenstől tudhatja, hogy nekem biztos abortuszom volt. Pedig csak egy sima hányással mentem oda. Ez kis falu, mindenki pletykál.


2018. márc. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Falun MINDENHOL ez van. Sajnálom, de csak egyszerűen figyelmen kívül kell hagynod ezt az egészet, akkor is ha bánt. Mert ha azt mondanád most az orvosnak, hogy nem, nem volt abortuszod, akkor is ugyanúgy terjesztené, mert nem hinne neked.

Annyit tehetsz, hogy akitől ezt vissza hallod, annak megmondod, hogy hányással oda mentél, az a lüke orvos meg azt hitte emiatt már terhes vagy. Aki hisz neked az hisz, aki meg nem, az le van sza***. Azok az emberek úgyis csak a pletykákból éltetik maguk.

2018. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem is erőltettem, hogy visszamenjek hozzá...
2018. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod, miért lenne baj. Legfeljebb, ha legközelebb odamész, rákérdez, hogy miért nem voltál kontrollon, mert gondolom azért vezetik a kartont.
2018. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, velem is volt, hogy bunkók voltak. Én nem mentem vissza, hanem kerestem egy másik orvost. Nincs előírva, hogy vissza kell menend, nem bíróság
2018. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!